Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Lineage Eternal - jeszcze w 2013? | Gry MMO

Lineage Eternal – jeszcze w 2013?

Lineage Eternal

Świat po raz pierwszy usłyszał o Lineage Eternal w 2011 roku, kiedy to zaprezentowano pierwszy trailer tej gry MMO. O dziwo nie jest to kontynuacja znanych gier MMORPG (Lineage i Lineage 2), Lineage Eternal jest grą hack’n’slash (Diablo 3, Torchlight 2). Co nieco możecie zobaczyć w zamieszczonym na końcu newsa trailerze, pamiętajcie jednak, że jest to film z 2011 roku.

Wydawca gier MMO, firma NCSoft opublikowała swój plan wydawniczy na 2013 roku (zdjęcie poniżej) i okazuje się, że prace nad Lineage Eternal mają się zacząć jeszcze w tym roku. Priorytetem jest wydanie Wildstar, z po premierze tego MMORPG firma chce zająć się wewnętrznymi testami Lineage Eternal. Oznacza to, że prawdopodobnie nie doczekamy się beta testów w tym roku ale być może w początkach 2014. Zapraszamy do obejrzenia trailera poniżej.

Gry NCSoftZostaw komentarz