Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Lord of the Rings Online - update 10. | Gry MMO

Lord of the Rings Online – update 10.

LOTR Online

Firma Turbine wydawca gry mmorpg osadzonej w świecie Władcy Pierścieni – Lord of the Rings Online ogłosiła wprowadzenie na serwery kolejnej aktualizacji oznaczonej jako update 10. Update 10 czyli druga część Against the Shadow wprowadza między innymi szereg nowych raidów, o którym możecie przeczytać poniżej:

The Bells of Dale (raid dla 6 graczy) – w tym rajdzie udamy się królestwa Dale na północy, które zaatakowane zostało przez Easterlingów. Musimy pomóc Brand’owi bić w dzwony na alarm i utrzymać linie obrony na tyle długo by mieszkańcy miasta mogli się schronić w Ereborze.

Road to the Lonely Mountain (raid dla 12 graczy) – w tym zadaniu musimy ochronić mieszkańców Dale podróżujących do azylu w Samotnej Górze. Droga ku krasnoludzkiej twierdzy będzie długa i niebezpieczna, a wrogowie liczni. Zagraj w Lord of the Rings ZA DARMO!The Fires of Smaug (raid dla 12 graczy) – w końcu jesteście bezpieczni za bramami Ereboru, ludzie i krasnoludy północy przygotowują się do długiego oblężenia. Zwiadowcy donieśli jednak, że Easterlingowie budują duży stos przy jednym z szybów wentylacyjnych góry. Pokonaj Easterlingów i zniszcz stos zanim wypełnią oni Erebor trującym dymem i gazem.

The Battle for Erebor (raid dla 12 graczy) – po tygodniach oblężenia do obrońców Ereboru dociera informacja że Jedyny Pierścień został zniszczony, a nawałnica zła wraca na południe. Aby zakończyć oblężenie najpotężniejsi wojownicy Easterlingów ruzcają wyzwanie na pojedynek obrońcon Ereboru. Pokonaj potężnego wodza Easterlingów Olog-hai i zostań bohaterem Ereboru.

Update 10 wprowadza do Lord of the Rings Online również instancję i questy “In Their Absence”, przygotowane z myślą o graczach z poziomów 65 – 85.

Zostaw komentarz