Monarch Open Beta w Azji.

Monarch MMO

Monarch to hybrydowa gra MMO, która może (ale tyko może) wniesie jakiś powiew świeżości do gatunku. Netmarble Korea i Maius Games ogłosiły właśnie że open beta testy gry Monarch ruszą jeszcze w tym miesiącu, jednak niestety tylko w Korei. Europejska lub raczej angielskojęzyczna wersja gry Monarch zaplanowana jest na razie na końcówkę 2013 roku.

Monarch to MMO, które praktycznie w całości poświęcone będzie wielkim bitwom i oblężeniom zamków czyli trybowi PvP. Ma w nich brać udział ponad 10 000 (dziesięć tysięcy!) żołnierzy. Nie jest to równoznaczne z liczbą graczy, gdyż jeden gracz będzie mógł w takiej bitwie kierować kilkoma bohaterami i całymi jednostkami szeregowych żołnierzy. Największe bitwy będą mogły trwać nawet kilka dni.

Na końcu newsa znajdziecie również trailer, który być może pokaże Wam czego mniej więcej można się spodziewać po Monarch. Gra być może nie powala graficznie trzeba jednak pamiętać, że przy takiej ilości modeli na ekranie trzeba brać pod uwagę optymalizację.Zostaw komentarz