Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
My Free Zoo: Ruszyła nowa symulacja ZOO! | Gry MMO

My Free Zoo: Ruszyła nowa symulacja ZOO!

My Free Zoo

Nie da się ukryć, że kolorowych symulacji nigdy za wiele. W niedawno uruchomionej grze, My Free Zoo, wcielić się można w dyrektora ogrodu zoologicznego. Zadaniem gracza będzie oczywiście hodowla i rozpieszczanie przeróżnych egzotycznych zwierzaków. Do obowiązków dyrektora należeć będzie także opieka nad finansami zoo. Wygląda więc na to, że ZooMumba ma poważnego konkurenta.

Chcesz się spróbować jako dyrektor własnego ZOO? Zapraszamy na My Free Zoo Rejestracja gdzie założyć darmowe konto i zaczniesz zabawę!

Oczywiście w My Free Zoo dostępny jest język polski. Generalnie My Free Zoo zaliczyć można do grona najlepszych symulacji ZOO na rynku. Tytuł ten posiada dość przyjazny interfejs i kolorową grafikę. Ponadto grono zwierzaków, które można poustawiać na wybiegach jest bardzo obszerne.One Response to “My Free Zoo: Ruszyła nowa symulacja ZOO!”

  1. luki17 says:

    login:luki17

Zostaw komentarz