Navy Field 2 – closed beta

Navy Field 2

W Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się faza closed beta morskiego MMO Navy Field 2, którego wydawcą jest Nexon America. Przypomnijmy, że Navy Field 2 to darmowa strategia MMORTS, której tematem będą duże bitwy morskie. Closed Beta zaczęła się kilka dni temu, 27 marca.

Zamknięte beta testy będą trwały do 10 kwietnia, a uczestnicy będą mieli dostęp do większości opcji w grze, w tym do kilkuset różnych okrętów wojennych jak krążowniki czy niszczyciele okresu I i II Wojny Światowej.

W Navy Field 2 gracze będą mieli do dyspozycji floty kilku państw, w tym Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Wszystkie statki w naszej flocie będziemy mogli również ulepszać i przerabiać dodając im nowe uzbrojenie, silniki czy elementy pancerza. Po skompletowaniu naszego wyposażenia możemy wyruszyć na otwarte morze i wziąć udział w bitwach morskich dla maksymalnie 64 graczy.

Closed beta Navy Field 2 zawiera również tryb single player (dla jednego gracza), w którym będziemy mogli spróbować swoich sił w rekonstrukcji różnych historycznych bitew morskich. W czasie zamkniętych beta testów dostępne będą 4 mapy do rozgrywek multiplayer, dwie do trybu “Total War” i dwie do “Base Occupation”. Zapraszamy również do obejrzenia najnowszego trailera gry Navy Field 2.Zostaw komentarz