Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Navy Field 2 - premiera. | Gry MMO

Navy Field 2 – premiera.

Navy Field 2

Wojenne gry MMO opanowały już zmagania lądowe (World of Tanks), powietrzne (War Thunder i World of Warplanes), a teraz przyszedł czas na bitwy na wodzie. Przedwczoraj ruszyła otwarta beta nowej, wojennej gry MMO Navy Field 2, w której staniemy na czele floty okrętów wojennych z okresu I i II Wojny Światowej. W Navy Field 2 do dyspozycji graczy będzie ponad 170 różnych okrętów, a w pojedynczym starciu udział będzie mogło brać nawet 64 graczy. Oczywiście każdy statek z naszej floty będziemy mogli modyfikować, dozbrajać itd. Jeśli chcecie wypróbować zapraszamy na Navy Field 2 Rejestracja gdzie założycie darmowe konto.

Na chwilę obecną do wyboru mamy okręty czterech różnych nacji: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Japonii. Oprócz typowych trybów multiplayer w Navy Field 2 będziemy mogli również wziąć udział w rekonstrukcjach historycznych bitew.

Z okazji premiery open beta Navy Field 2, wydawca gry firma NEXON Europe przygotowała dla graczy kilka specjalnych eventów. Pierwszy z eventów to specjalne nagrody za ukończenie trybu treningowego. Każdy nowy kapitan, który przejdzie samouczek otrzyma darmowe modyfikacje pancerza dla swoich statków. Samouczek podzielony jest na kilka rozdziałów dotyczących różnych zagadnień walki w Navy Field 2: Trening Walki, Trening Podstaw Obrony, Trening Podstaw Przejmowania Statków, Trening Min i Torped, Trening Sonaru i Walki Na Głębokościach. Jeśli ukończymy wszystkie tryby treningowe do 2 maja to jakiś czas później na naszym koncie wylądują nagrody.Kolejny event dotyczy zdobywania poziomów, pierwsze 50 0000 graczy, którzy przed 24 kwietnia zdobędą 10 i 15 poziom doświadczenia otrzymają odpowiednio 1000 i 1500 NX Cash (waluta premium).

W związku z premiera gry zmniejszono również koszty tworzenia flot (gildii?). Od 18 kwietnia do 1 maja koszty te będą zmniejszone ze 150 000 kredytów do 5 000. Dodatkowo w momencie kiedy flota przekroczy liczebnością 10, 20 i 30 graczy, ze średnim 15 poziomem doświadczenia, wszyscy jej członkowie otrzymają bonus w postaci 100 000 kredytów.

Dodatkowo uruchomiona została Facebookowa aplikacja, która pozwala zdobywać dodatkowe przedmioty w grze za dzielenie się informacjami o naszych postępach w grze. Na koniec zapraszamy do obejrzenia trailera gry Navy Field 2.

Zostaw komentarz