Neverwinter Online – Lilend

Neverwinter Online

Do końca lipca wykorzystując zakupione w Item Shop Profession Asset Pack (Pakiet środków profesji) lub Profession Booster Pack (Pakiet dodatkowy profesji) gracze Neverwinter Online mają szansę na zdobycie nowego unikalnego towarzysza – Lilend. Niestety nie ma gwarancji, że kupując te zestawy dostaniemy nowego towarzysza, jest na to szansa. Jeśli w naszym zestawie nie trafimy Lilenda w zamian dostaniemy Tarmalune Trade Bars.

Lillend to istota niebiańska ceniąca sztukę i muzykę. Wygrywane przez tego towarzysza melodię wzmacniają w czasie walki sojuszników i osłabiają wrogów. Lillend ma punkty w Power (Moc), Critical Strike (Krytyczny cios) i Armor Penetration (Przebicie pancerza). Dodatkowo posiada trzy ofensywne sloty na Kamienie runiczne oraz trzy sloty na pierścienie. Lillend to towarzysz epicki może więc osiągnąć 30 poziom doświadczenia, ma także dostęp do 4 różnych skórek. Jeśli nie macie jeszcze konta w tym nowym MMORPG to zapraszam na Neverwinter Online Rejestracja gdzie w kilka minut zaczniecie zabawę.Neverwinter Online – Lillend Moce

Rejuvenating Chors – 2 sec cooldown, zasięg 50 jardów – Leczy gracza za 1.8% maksymalnej wartości punktów zdrowia.

Audio Drain – 7 sec cooldown, zasięg 30 jardów – Zadaje czasowe obrażenia celowi, a także leczy sojuszników w jego pobliżu za 1.4% maksymalnej wartości punktów zdrowia co tick.

Piercing Notes – Przeciwnik trafiony Audio Drain jest osłabiony i otrzymuje +20% obrażeń.

Koszt paczek, w których można znaleźć Lillend:

– Profession Asset Pack (Pakiet środków profesji) – 1600 ZEN (~62,70 PLN)
– Profession Booster Pack (Pakiet dodatkowy profesji) – 300 ZEN (~11,54 PLN)

Neverwinter Online Lilend

Zostaw komentarz