Neverwinter Online – Obchody Lliiry

Neverwinter Online

W nowym MMO w świecie Dungeons & Dragons – Neverwinter Online wczoraj wieczorem (3 lipca) ruszył event związany z rozpoczęciem lata. Wydarzenie to potrwa na serwerach Neverwinter Online do 8 lipca 2013 do godziny 19:00. W ramach Obchodów Lliiry gracze będą mogli zdobyć unikatową maskę, barwniki, fajerwerki oraz specjalne tytuły. W ciągu tych kilku dni będzie można również zdobyć podwójną ilość Nieoszlifowanych Diamentów Astralnych. Jeśli nie macie jeszcze konta w tym darmowym MMORPG to zapraszam na Neverwinter Online Rejestracja gdzie założycie bezpłatne konto i pobierzecie grę.

Obchody Lliiry odbędą się w Enklawie Protektora, znajdziecie tam kapłankę Lliiry, które będzie miała wszystkie informacje o evencie, a także dzienne misje dla graczy. Wokół Enklawy Protektora rozmieszczone jest 5 fajerwerków typu moździerz, aby wziąć udział w evencie gracze muszą odpalić jeden z fajerwerków aby zaliczyć dzienną misję.

Raz dziennie gracze mogą zdobyć: małe fajerwerki, duże fajerwerki, żeton oraz paczkę barwników. Po pięciu dniach, można wymienić żetony na maskę. W czasie trwania tego eventu można zdobyć także specjalny tytuł “Ulubieńcy Lliira”. Aby otrzymać to osiągnięcie gracze muszą wypełnić dzienną misję w trzech różnych lokacjach.Zostaw komentarz