Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Neverwinter Online Rasy | Gry MMO

Neverwinter Online Rasy

Neverwinter Online

Poniżej znajdziesz krótki opis ras dostępnych przy tworzeniu postaci w grze mmorpg Neverwinter Online. Rasy te pochodzą ze świata Dungeons & Dragons i pewnie będa dobrze znane starym wyjadaczom gier RPG. W MMORPG Neverwinter dostępne jest 6 grywalnych ras, każda z ras posiada również tak zwane racial traits czyli bonus dla wszystkich przedstawicieli danej rasy wynikające z ich pochodzenia.

Neverwinter – Human – Ludzie

Neverwinter Rasy Ludzie

Ludzie w Neverwinter Online to zróżnicowana mieszanka ras i narodów. Rasa ta cechuje się bardzo dużymi zdolnościami adaptacyjnymi i wszechstronnością. Dzięki temu ludzie mogą przeżyć w niemal każdych warunkach i imać się różnych zadań. Pośród ludzi spotkamy najwięcej Wojowników (Fighter) i Łotrzyków (Rogue) jednak są wśród nich również Magowie (Wizard) i Klerycy (Cleric). Samo tytułowe miasto Neverwinter zostało założone przez ludzi, choć obecnie znajdziemy tu przedstawicieli wszystkich ras, którzy ukryli się w Neverwinter przed Kataklizmem wywołanym plagą Spellplague.

Ludzie – bonus rasowy (racial traits): +2 Constitution, Versatile Defense

Neverwinter – Half-Elf – Pół Elfy

Neverwinter Half Elf

Pół elfy to rasa zrodzona ze związków ludzi i elfów, łączą oni najlepsze cechy obu ras. Wielu pół elfów czuje ogromny pociąg do tułaczki i podróżowania co nie pozwala im na zbyt długo osiąść w jednym miejscu. Czyni z nich to idealnych poszukiwaczy przygów i wspaniałych kompanów na drodze. Dzięki tej smykałce do podróży wielu pól elfów zawędrowało do miasta Neverwinter.

Pół elfy bonus rasowy (racial traits): +2 Constitution, +2 Charisma, Dual HeritageNeverwinter – Elf – Elfy

Neverwinter Elfy

Długowieczny ród sczypłych i atletycznych elfów najczęściej wybierał na swoje siedliska tereny gęsto porośnięte lasem. Elfy uważają się za strażników i natury i dzikiej przyrody krainy Faerun. Za wszelką cene starają się zachować cuda natury nietknięte. Część elfów zdała sobię sprawę, że wraz z upadkiem ludzkiego miasta Neverwinter plaga zniszczy również okoliczną przyrodę. Przybyli oni więc do Neverwinter żeby zaoferować swoją pomoc w walce ze złem.

Elfy bonus rasowy (racial traits): +2 Dexterity, +2 Wisdom, Elven Accuracy

Neverwinter – Drow – Drowy (ciemne elfy)

Neverwinter Drowy

Drowy zwane potocznie ciemnymi elfami zachowują spore fizyczne podobieństwo do swoich kuzynów elfów, łatwo ich jednak rozpoznać po charakterystycznym ciemnym odcieniu skóry. Tworzące matryriachalne społeczeństwo Drowy żyją w podziemnej krainie Podmroku (Underdark) gdzie służą swojej krwiożerczej władczyni Lolth. Jednak niektóre drowy odrzucają tradycyjny styl życia swoich pobratymców i uciekają na powierzchnię Faerunu gdzie starają się pokazać światu, że nie wszystkie Drowy są przesiąknięte złem. Wielu z takich Drowów skierowało swoje kroki do Neverwinter w poszukiwaniu akceptacji i ochrony przed tym co leży głęboko pod ziemią.

Neverwinter – Dwarf – Krasnoludy

Neverwinter Krasnoludy

Niskie i krępe krasnoludy utrzymują, że same powstały ze skał i gór, które nazywają swoim domem. Rasa ta jest silna, uparta, a cechą charakterystyczną dla kultury krasnoludów jest głęboki szacunek do przodków i tradycji. Równie powaznie traktują one kwestie przyjaźni i honoru. Są tę rasą bardzo pobożną, za swojego stwórce uważają Moradina, wyznają też jednak innych bogów, z których każdy opiekuje się innym aspektem życia krasnoludów. Krasnoludy to świetny materiał na wojowników (Fighters) i kleryków (Clerics). W Neverwinter można spotkać wielu przedstawicieli tej rasy. Cześć krasnoludów przybyła tu by szukać honoru i sławy w bitwie, a inne by zaoferować swoje umiejętności rzemieślnicze przy odbudowie oblężonego miasta

Neverwinter – Tiefling

Neverwinter Tiefling

Tiefling to rasa, w której żyłach płynie odrobina krwi demonów co zresztą widać na pierwszy rzut oka po ich wyglądzie zewnętrznym. Demoniczny wygląd tej rasy sprawił, że wielu przedstawicieli innych ras nie chce im zaufać. Wielu Tieflingów odznacza się wyjatkową zrecznością dzięki czemu świetnie sprawdzają się w roli Łotrzyków (Rogues). Ich demoniczna przeszłość pozostawiła im także naturalne predyspozycje do uprawiania magii, w związku z czym Tiefling może stać się również potężnym magiem (Wizard). Wielu Tieflingów uważa Neverwinter za swój dom, a jego oblężenie uważają za okazję aby w końcu zarobić na szacunek i zaufanie przedstawicieli innych ras.

Tiefling – bonus rasowy (racial traits): +2 Charisma, +2 Intelligence, Bloodhunt

Zostaw komentarz