Neverwinter Online – The Foundry

Neverwinter Online

Jeśli grałeś kiedyś w papierowe gry RPG na pewno wiele razy szkicowałes mapy podziemi czy nawiedzonych ruin marząc by powołać te lokacje do życia. Teraz w końcu będziesz mógł to zrobi! The Foundry to edytor, który pozwoli Ci na tworzenie własnych questów i lokacji w darmowej grze mmo Neverwinter. Dzięki aplikacji Foundry będziesz mógł tworzyć podziemia, zamki, miasta, lasy i wiele innych lokacji. Będziesz mógł także tworzyć bohaterów NPC, którzy zaludnią stworzone przez Ciebie miejsca. Foundry to przede wszystkich prosty i intuicyjny interfejs, dzieki któremu łato stworzysz własne przygody. W Foundry zaimplementowano również prosty system oceniania, dzięki któremu inni będą mogli oceniać stworzone przez Ciebie lokacje.Neverwinter Online – The Foundry:

Poniżej znajdziesz kilka podstawowych pytań i odpowiedzi dotyczących edytora podziemi do Neverwinter Online.

Czym jest dla Neverwinter aplikacja The Foundry?

Dzięki Foundry możesz tworzyć własne questy, strefy (zone) i przygody, w które będziesz mógł zagrać z przyjaciółmi lub zaprezentować całej społeczności Neverwinter. Dzięki temu edytorowi będziesz mógł tworzyć całkiem nowe przygody lub przerabiać te już istniejące według własnego uznania.

Jak moge dowiedzieć się więcej szczegółów na temat The Foundry?

Aktualnie aplikacja The Foundry jest w trakcie tworzenia. Bliżej daty jej wydania na pewno pojawią się tutoriale i poradniki korzystania z tej aplikacji.

W jaki sposób będzie można uzyskać dostęp do The Foundry?

Dostęp do edytora podziemi dla Neverwinter Online bedziesz miał po zalogowaniu gry. Link do The Foundry będzie znajdował się najprawdopodobniej na ekranie tworzenia postaci.

Czy będę mógł grać w przygody stworzone przez innych graczy?

Oczywiście! Udostępnianie stworzonych przygód innym graczom jest jedną z podstawowych funkcjonalności The Foundry.

Neverwinter Online Foundry

Zostaw komentarz