Neverwinter Online

Neverwinter Online

Neverwinter Online to darmowa gra MMORPG osadzona w świecie Dungeons & Dragons (Forgotten Realms). W Neverwinter Online znajdziemy wszystkie elementy porządnej gry MMORPG w świecie fantasy. Epicką fabułę i mnóstwo questów, pełe akcji walki z potworami i innymi graczami oraz inne klasyczne elementy gier RPG. Akcja gry skupia się wokół tytułowego miasta Neverwinter. Będziemy mogli więc eksplorować zakamarki ogromnej metropolii i zawędrować do ogromnej sieci lochów i jaskiń znajdujących się pod miastem. Bohaterowie będa musieli stanąć do walki na śmierć i życie w obronie oblężonego miasta. Neverwinter Online to mmorpg, które możemy pobrać i grać w nie całkowicie za darmo. Dla chętnych dostępne sa konta VIP oferujące dodatkowe itemy czy specjalne mounty.

Neverwinter Online Gra

W Neverwinter Online gracze mają do wyboru sześć ras znanych z Dungeons & Dragons. Są to: Human, Half-Elf, Elf, Drow, Dwarf i Tiefling czyli kolejno ludzie, pół elfy, elfy, drowy (ciemne elfy), krasnoludy i Tiefling (rasa, której żyłach płynie kropla demonicznej krwii). Klasy, które będa najprawdopodobniej dostępne w dniu premiery Neverwinter Online to: Cleric, Fighter, Rogue i Wizard. Czyli Kleryk, Wojownik, Łotrzyk i Mag. Twórcy zapowiadają również, że każda klasa będzie miała szereg buildów i możliwości rozwoju. Grając klasą Fighter możemy więc stworzyć na przykład zadającego dużeo obrażenia wojownika dzierżącego miecz dwuręczny lub cięzko opancerzonego i wyposażonego w tarczę tanka. Dzięki temu liczba czterech klas nie wydaje się już taka niewielka.Tworzeniem gry Neverwinter Online zajmuje się studio Cryptic Studio, które jest twórcą między innymi taki gier MMO jak: Star Trek Online, City of Heroes czy Champions Online. Premiera Neverwinter Online przewidziana jest na początek 2013 roku. Na luty i marzec zaplanowane zostały beta weekendy, w których szczęśliwy, którzy zapisali się do bety i zostali wylosowani oraz posiadacze kont VIP mogą przetestować grę.

Neverwinter Online

Co ciekawe w Neverwinter Online ma być zaimplementowany system, który pozwoli graczom na tworzenie własnych dungeonów i questów, w które będą mogli zagrać wszyscy. Aplikacja nazywa się Neverwinter Online The Foundy i ma być zaawansowanym narzędziem do tworzenia własnej zawartości.

Zobacz również inne artykuły o Neverwinter Online:

Neverwinter Online Rejestracja
Neverwinter Online Rasy
Neverwinter Online Wymagania
Neverwinter The Foundry

Zobacz także oficjalny trailer gry mmorpg Neverwinter Online:

Zostaw komentarz