Nowości Wielkanocne w Zoomumba, Farmerama i Dark Orbit.

Bigpoint nowości

ZooMumba ma już 7 milionów graczy, biorąc pod uwagę fakt, że od oficjalnego startu beta wersji minęło dopiero 7 miesięcy, jest to spory sukces. ZooMumba to po Farmeramie druga najpopularniejsza gra causalowa ze stajni Bigpoint. W dniach od 21 do 27 kwietnia 2011 roku, gracze w ZooMumbe będą mieli okazję wziąć udział w wielkanocnej zabawie. Polegać będzie ona na zbieraniu ukrytych w naszym zoo pisanek wielkanocnych, które później będzie można wymienić na przeróżne nagrody.Podobne wydarzenie będzie miało miejsce w grze Farmerama, tam zebrane pisanki gracze będą mogli wymienić na nagrody, wykonenanie świątecznych misji lub będą mogli podarować je innym graczom.

Bigpoint przygotował również zmianę dla gry przeglądarkowej Dark Orbit. Jeszcze przed świętami Wielkanocy do gry wejdzie system P.E.T. Będzie to mały statek, który będzie nam towarzyszył w czasie eksploracji kosmosu. Nasz P.E.T. będzie atakował wrogie statki, szukał surowców i ogólnie przydawał się w różnych sytuacjach. Statek pomocniczy P.E.T. będziemy mogli też z czasem ulepszać. Ogólnie wprowadzenie tej zmiany ma mieć dosyć duży wpływ na rozgrywkę.

Zobacz też teaser prezentujący kolejne levele statku P.E.T, zapraszamy też do komentowania systemu PET pod tym wpisem:One Response to “Nowości Wielkanocne w Zoomumba, Farmerama i Dark Orbit.”

  1. `~exmorr`~ says:

    kiedy to bedzie disiaj miało być??

Zostaw komentarz