Perfect World

Perfect World rejestracja

Perfect World to gra mmorpg 3D osadzona w świecie fantasy. Główne jej elementy, które spodobały się graczom to rozbudowany system wierzchowców, terytorialne walki PvP i rozwinięty system craftingu (tworzenia przedmiotów). Perfect World wywodzi się z nurtu azjatyckich mmorpg (chodzi tu o grafikę i stylistykę) i w tej kategorii jest jednym z lepszych tytułów. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra optymalizacja kodu gry – nawet w wyjątkowo zaludnionych, przez graczy, obszarach bardzo rzadko zdarzają się lagi czy opóźnienia.

W Perfect World dostępne są 3 rasy, każda z nich posiada 2 unikalne klasy do wyboru. Są one ona tyle różne i charakterystyczne dla poszczególnych ras, że daje to graczowi wiele możliwości wyboru przy tworzeniu bohatera. Oprócz tego jak w wielu mmorpg w stylu azjatyckim mamy możliwość zmiany bardzo wielu elementów naszego wyglądu, jak oczy, włosy, twarz, a nawet rozmiar biustu. Dzięki temu bardzo trudno spotkać inną postać, która będzie wyglądała tak samo jak nasza.

W Perfect World czeka nas dosyć sporo dynamicznych walk, oczywiście wraz z kolejnymi levelami walki będą coraz trudniejsze i bardziej wymagające. Zdobycie 20 – 25 levelu nie powinno nam jednak zająć dużo czasu ze względu na bardzo dużą liczbę dostępnych na początku questów. Ogólnie rzecz biorąc Perfceft World odbiega od popularnej ostatnio konwencji uproszczonych gier mmorpg. World of Warcraft stworzył nurt bardzo uproszczonych gier mmorpg dobrych dla każdego. Perfect World taki zdecydowanie nie jest co dla jednych będzie wadą, a dla innych bardzo dużą zaletą. Perfect World to gra złożona wymagająca od gracza zaangażowania i uwagi. Jeśli lubisz gry anime powinieneś ją zdecydowanie wypróbować.

Rozwój postaci odbywa się poprzez drzewka umiejętności. Dzięki temu dwie postacie tej samej klasy mogą preferować całkiem odmienny styl gry. Perfect World to gra idealna dla weteranów gatunku mmorpg. Jeśli natomiast jesteś początkującym graczem nie znaczy to, że ta gra Ci się nie spodoba, może Ci się jednak wydawać trudna. Jeśli jednak będziesz uważnie czytał instrukcje i zwracał uwagę na otaczający Cię świat powinieneś szybko wkręcić się w Perfect World.

Zobacz też film prezentujący grę Perfect World International wraz z komentarzem:

One Response to “Perfect World”

  1. mortos says:

    Perfect World (wersja DESCENT 1.4.5) jest również dostępny W POLSKIEJ WERSJI językowej na http://www.pwpolska.com. Piękna grafika, rozbudowany świat i fabuła, dynamiczne PvP i PvE, ogrom misji, wierzchowce, zwierzęta bojowe, wojny terytorialne i wiele innych. PW Polska to nie tylko trzy klasyczne rasy ludzi, elfów i bestii. Wersja polska oferuje dwie rasy dodatkowe, a wraz z nimi walki na lądzie, w wodzie i w powietrzu! Ze świecą szukać takich opcji w innych MMORPG! Twórcy gry przygotowali też rozszerzenie Descent: całkiem nowy ekwipunek, nowatorskie, niespotykane wcześniej umiejętności dla każdej z klas, trzy zakony i wiele innych niespodzianek. Polecam!

Zostaw komentarz