Phantasy Star Online 2 po angielsku w 2014

Phantasy Star Online 2

Pierwsza część gry MMORPG Phantasy Star Online pojawiła się na rynku azjatyckim, a dokładniej w Japonii w roku 2000 i szybko podbiła rynek, zdobywając uznanie graczy i szereg nagród. W roku 2012 na japońskim rynku zadebiutowała druga część gry Phantasy Star Online 2. W kwietniu tego roku liczba zarejestrowanych w japońskiej wersji Phantasy Star Online 2 kont przekroczyła 2,5 miliona.

Na początku roku 2014 Phantasy Star Online 2 ukaże się w wersji angielskojęzycznej. Nie będzie to jednak wersja stricte europejska czy amerykańska, a jedynie angielskojęzyczne serwery dla takich krajów jak: Tajlandia, Singapur, Malezja, Wietnam, Indonezja i Filipiny. Miejmy jednak nadzieję, że następnym krokiem będzie wydanie gry na Starym Kontynencie i w USA. Przypomnijmy tylko, że wersja angielskojęzyczna miała się ukazać już w roku 2013 ale termin ten został przesunięty.2 Responses to “Phantasy Star Online 2 po angielsku w 2014”

 1. Limaczek says:

  Smutno mi na myśl ,że muszę żyć w tak pierdzielniętym miejscu jak Polska ,gdzie śmierdzi nutą , syfem i przereklamowaniem…
  Wszyscy ino chwalą Wiedźmina ,gdzie niczego innego dobrego nie ma jak tylko klimat.
  Tymczasem w Azji robią takie genialne gry ,gdzie można wręcz odlecieć z tej planety pecha i syfu ,które z mózgu robią papkę od tej depresyjnej reali.
  Metin 2 wielki sławny MMO co się stało komeryjną pychą z bandą smarkaczy.
  Teraz tam bana się dostaje nawet za łowienie ryb… Bo odrazu HACKI i inne syfy… tymczasem chodzi sobie gówniarz …klnie jak jasny kij… i mu nic nie robią. Tymczasem ja w obronie własnej puściły nerwy.. poszło słówko kur** i co? Ban na 30 lat…
  To się nazywa DOSKONAŁY RYNEK GIER…
  Osobiście życzę by Polski metin upadł w pizdu z długami.
  Nic nowego nie wymyślają tylko jakieś gówna w stylu Dodajmy do starej gry nową cyferkę .. polepszmy lekko grafikę i piźnijmy inną kampanię i gra gotowa…….
  Tya……
  albo te wszelkie gry ,które po prostu najzwyczajniej na świecie są tak ograniczone ,że po przejściu fabuły nic ino wypierniczyć ją. Symulatory ŁAZIENEK i seria minecraftowo podobnych gier… błagam was…
  Strategie wszelkiej maści ,gdzie powinna byc wysoka sztuczna inteligencja to tam leży…. Rome II Total War ,który był wyczekiwany…. bugi , gówna , łatwa w cholerę….
  Jedynie co trzyma rynek gier to chyba jedynie gry typu horror…. Bo nawet pikselowata gra potrafi wystraszyć… ,a tak to nic innego jak syf i płacz… od tej lepkiej sytuacji.
  Muzyka też powoli syfiasta się robi…. jakieś Biebiery i inne bzdurki “śpiewające”
  W telewizji same seriale pokroju dlaczego ja ….
  Kurcze blaszka… Co się dzieje z tym światem ? Wszędzie ino rzeczy skłaniające do depresji….

 2. Limaczek says:

  Wróćmy do tematu. Gra wygląda odjazdowo i ma genialny system walk.. ( widziane na youtube ) Szeroka gama budowy własnego bohatera . Świat animowany ,gdzie nie ma zbyt cukierkowej grafiki ,a zarazem nie ma nawalonej REALII jak wszędzie….
  Mogą dawać realię do otoczenia ,a nie do bohatera ,który zaczyna wyglądać jak ubrany żul z pod śmietnika ale nie o tym mowa ,bo schodze z tematu. ^^
  Taka jest moja opinia.

Zostaw komentarz