Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Pirate Storm | Gry MMO

Pirate Storm

PirateStormLogo

To przeglądarkowa gra MMO wydana przez firmę Bigpoint. Porusza ona tematykę dość mało popularną w świecie internetowych rozgrywek – czasy morskich piratów. Gracz wciela się w postać bohaterskiego, walecznego i obdarzonego zawadiackim uśmiechem wilka morskiego, którego przyjdzie nam podnieść do rangi największego postrachu wszelakich mórz i oceanów. Najpierw jednak czeka nas przebrnięcie przez krótki, ale bardzo treściwy samouczek, który w bardzo łatwy, szybki i przyjemny sposób zapozna nas z realiami panującymi w świecie gry Pirate Storm. Jeśli lubisz gry o piratach zapraszamy na Pirate Storm rejestracja gdzie założysz konto i zagrasz całkowicie za darmo.Po zapoznaniu się z samouczkiem czas wypłynąć na szerokie wody – te zaś są szerokie nie tylko w przenośni. Twórcy gry przygotowali dla miłośników gatunku aż trzy światy, z których każdy podzielony jest na tuzin odmiennych map. Opłynięcie tak rozległych terenów na pokładzie statku pirackiego jest praktycznie niewykonalne nawet dla graczy o niespożytej energii i samozaparciu. Gracz zaczyna swoją przygodę morską od posiadania niewielkiego, wręcz prowizorycznego i niegroźnego statku. Dopiero nasza ciężka praca i odwaga podczas wykonywania misji sprawi, że będziemy w stanie ulepszać i wzmacniać naszą łajbę do rangi potęgi morskiej na miarę hiszpańskich czy angielskich galeonów. Za zdobyte pieniądze istnieje możliwość zakupienia nowych armat, wyrzutni myśliwskich harpunów czy żagli, które zwiększają zwrotność okrętu i jego prędkość w czasie ucieczki bądź otwartej potyczki. Wszystko to jednak jest możliwe do wykonania tylko i wyłącznie za zyski płynące z przyjmowanych misji. Zlecenia natomiast otrzymujemy przeważnie od stałych bywalców karczm i tawern na wyspie, przy której kotwiczy nasz statek. Są to przeważnie zadania dotyczące ubicia jakiegoś morskiego monstrum, przetransportowania cennego towaru lub walki ze znienawidzonym kapitanem innej pirackiej jednostki. Życie w mieście nie sprowadza się jednak jedynie do przyjmowania misji. Port to także miejsce, gdzie można naprawić naszą jednostkę po ciężkiej i wyczerpującej walce morskiej. Stocznie rwą się aby za godziwą zapłatę ulepszyć i nasz okręt i zniwelować skutki ostrych walk. Gubernatorzy poszczególnych wysp są z kolei prawdziwymi mistrzami i hegemonami w dziedzinie handlu bronią. To od nich uzyska się naprawdę cenną, skuteczną czy wręcz śmiercionośną broń do walki z odwiecznymi wrogami braci pirackiej. Co więcej, wyspy i miasta się na nich znajdujące oferują możliwość zakładania stowarzyszeń (gildii) przez kapitanów, dzięki czemu tworzone są wielkie i budzące respekt siły zbrojne. Walki między takimi stronnictwami stanowią jeden z najbardziej epickich i emocjonujących momentów gry Pirate Storm.

Walki morskie stanowią niejako esencję tej rozgrywki. Mogą się one odbywać między poszczególnymi zawodnikami lub w grupach łączonych, gdzie dwie drużyny walczą w straszliwym boju na specjalnych arenach. Najlepszy zespół może liczyć na dodatkowe profity w postaci potężnej broni lub udoskonalenia budowy okrętu. Najważniejszą sprawą po walce jest jednak jak najszybsze udanie się do pobliskiej stoczni i naprawa zniszczeń, albowiem nawet najlepszy kapitan nie poprowadzi jednostki o zniszczonych żaglach i zapchanych prochem armatach.

Walka w Pirate Storm to jednak nie tylko potyczki z wrogiem pływającym pod banderą piracką. O wiele większym zagrożeniem bywają olbrzymie potwory morskie, których jedynym zadaniem (niejako hobby…) jest walka i niszczenie jednostek pływających. Na wodach przyjdzie nam się zmierzyć z krabami nienaturalnych rozmiarów lub ośmiornicami o niepospolitych mackach i zwinności. Każda poczwara strzeże przeważnie jakiegoś skarbu, więc walka z nimi jest opłacalna zarówno z racji zdobywanego doświadczenia jak i walorów finansowych.

Podsumowując, gra Pirate Storm to jeden z najlepszych tytułów gier przeglądarkowych MMO w dziedzinie realiów pirackich. Przyciąga graczy ogromem dostępnego świata oraz możliwościami ciągłego doskonalenia swoich umiejętności pływackich i potęgi naszej morskiej jednostki. Barwność świata, do której zaliczamy przyjemną grafikę, porywające batalie pirackie i legendarne potwory tylko potęgują ten efekt. Jedyny minus tytułu to stosunkowa nowość na rynku, co ma odbicie z licznych błędach, które są oczywiście co chwila uzupełniane i niwelowane. Gra Pirate Storm to rozgrywka idealna dla każdego miłośnika czasów kapitana Jacka Sparrowa i niebezpieczeństw czyhających na wyspach, morzach i oceanach.

Pirate Storm

Zostaw komentarz