Prime World – nowe MOBA / RPG.

Prime World

Gatunek MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) jest ostatnio wyjątkowo mocno eksploatowany. Praktycznie co tydzień dowiadujemy się o nowej grze tego gatunku, która zaczyna powstawać. Tym razem za próbę stworzenia konkurenta dla League of Legends czy DOTA 2 wzięła się firma Nival Interactive, która w przeszłości stworzyła takie gry jak Heroes of Might & Magic V czy Blitzkrieg. Nowa gra będzie zatytułowana Prime World i ma w sobie łączyć elementy MOBA, gry RPG i strategii z dużymi elementami budowania własnych zamków i niszczenia zamków przeciwników.

Pomiędzy bitwami w Prime World będziemy mogli trenować i ulepszać naszych bohaterów, a do zwycięstwa będzie nam również potrzebne zaplecze ekonomiczne. Na końcu newsa możecie obejrzeć trailer, który prezentuje Prime World w akcji.

UPDATE: Trwa już faza Open Beta, jeśli macie ochotę wypróbować nowe MOBA z elementami RPG i gry strategicznej zapraszamy na Prime World Rejestracja gdzie w kilka minut założycie bezpłatne konto i pobierzecie klienta gry.Zostaw komentarz