Rappelz – druga część Kroniki VIII

Rappelz PTS

Na lipiec 2013 zapowiedziany jest kolejny dodatek do darmowej gry MMO w klimacie fantasy – Rappelz – druga część Kroniki VIII. Dodatek ten ma między innymi całkowicie zmienić system petów i oswajania potworów. Po wejściu dodatku gracze będą mogli użyć nowych kart Kart Duszy Bestii aby oswoić napotkane w świecie Rappelz potwory, tak by stały się ich chowańcami (petami).

Rodzaj potwora będzie miał wpływ na to jakimi umiejętnościami będzie on dysponował po oswojeniu. Wszystkie potwory zostały podzielone na grupy jak bestie, humanoidy, hybrydy, smoki, nieumarli, bezkształtni i duchy. Oprócz tego istnieć będą 4 typy określające unikalność potwora: podstawowy, rzadki, specjalny i unikalny.

Zmiany w systemie petów to nie jedyne nowości jakie czekają nas wraz z wejściem dodatku do Rappelz. Do gry trafią również nowe instancje dla wysokolevelowych graczy z mistrzowskimi profesjami. Zbalansowano także część niskolevelowych lochów tak aby początkujący gracze mieli do nich łatwiejszy dostęp.Zostaw komentarz