RIFT – nowości i zmiany

Rift

Na oficjalnej stronie gry mmo RIFT pojawił się kolejny tak zwany State of the Game czyli tekst podsumowujący obecny stan gry oraz plany na najbliższą przyszłość. Poniżej znajdziecie informacje o kilku najważniejszych nowościach i zmianach, które czekają mmorpg RIFT:

– Cross Realm – dzięki tej opcji każdy gracz ma mieć możliwość zagrania z każdym swoim znajomym bez konieczności przebywania na tym samym serwerze.

– Nowy content – dotąd w RIFT nowe zawartość pojawiała się jako duże dodatki wrzucane na serwer raz na dłuższy czas. Obecnie developerzy chcą pójść w stronę mniejszych ale za to regularnych, cotygodniowych aktualizacji.

– PvP – w RIFT ma pojawić się nowy system matchmakingu czyli dopasowywania graczy do walk PvP. Dzięki temu grupy mają być bardziej zorganizowane, a walki PvP mają stać się bardziej wymagające i zaawansowane.

– Nowe samouczki – dotąd RIFT miało opinie dosyć trudnej i skomplikowanej gry mmorpg. Nowe samouczki mają ułatwić wdrożenie się do gry nowych graczy.

– Dimensions – czyli wymiary to system housingu w RIFT. Za jego pomocą gracze mogą stworzyć swoja siedzibę oraz jej otoczenie. System ten ma zostać uproszczony i poprawiony.

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w tej naprawdę wartej uwagi grze mmorpg zapraszamy na RIFT rejestracja, gdzie w kilka minut założycie bezpłatne konto i pobierzecie klienta gry.Zostaw komentarz