RIFT – nowości

Rift

Wygląda na to, że przejście gry MMO RIFT na model Free 2 Play podziałało ożywczo na developerów. Niedawno odbył się niemal 3 godzinny livestream z twórcami RIFT dotyczący tego jakie zmiany czekają nas w najbliższej przyszłości. Poniżej znajdziecie podsumowanie tych zmian. Po pierwsze większe znaczenie zyskają towarzysze/kompani. Otrzymają oni szereg statystyk, które gracze będą mogli rozwijać, dzięki czemu nasi towarzysze staną się coraz skuteczniejsi w walce. Podobnie ma się sprawa z przedmiotami, gracze mają dostać dużo większe możliwości wpływania na statystyki przedmiotów jak i na ich wygląd.

W RIFT pojawią się także nowe klasy jak Crusader (Support Cleric), Liberator (Healing Warrior), Arbiter (Tanking Mage), Physician (Healing Rogue). Możemy się więc spodziewać, że Triangle System przestanie być tak istotny. Na znaczeniu zyskają również Dimensions, a możliwe także że pojawi się możliwość tworzenia przez graczy własnych dungeonów. Jest to ostatnio dosyć modny dodatek do gier MMORPG, który pojawił się chociażby w takich grach jak Neverwinter Online czy Allods Online.

Dokładny termin wprowadzenia tych zmian nie jest jeszcze znany ale oczywiście będziemy Was informować na bieżąco.Zostaw komentarz