Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik

Riot Zone nowości

Bitwy klanów w Riot Zone pozwalają na zdobycie dla Twojego klanu różnych terytoriów, które będą przynosiły określone korzyści i dawały Twojemu klanowi bonusy. Bitwy klanów odbywają się o różnych godzinach o różne terytoria. Menu klanowych bitew znajdziesz w zakładce Klan, będzie to przycisk “Bitwy klanów”.

Riot Zone Bitwy Klanów – Aukcje

Na kilka minut przed początkie bitwy klanów o dany obszar rozpoczyna się aukcja, w które uczestnicy walczą o możliwość wzięcia udziału w bitwie. W takie aukcji biorą udział jedynie przywódcy klanów i oficerowie, licytuje się wyłącznie środkami pochodzącymi ze skarbca klanu. Za każdym razem poszczególny klan może brać udział tylko w jednej licytacji.

Oficerowie i dowódcy klanów składają w aukcji oferty przy pomocy przycisku “Złóż ofertę” i ręcznego podania stawki. Oczywiście oferty takie mogą zostać przebite przez inne klany, jeśli zostaniemy przebici możemy zwiększać swoją ofertę. Na końcu licytacji płacą wyłącznie te klany, które zakwalifikowały się do bitwy.

Riot Zone Bitwa Klanów

Po zakończonej aukcji rozpoczynają się przygotowania do bitwy. W tej fazie każdy członek klanu, który wygrał w licytacji może zgłosić się do udziału w bitwie za pomoca przycisku “Walcz” znajdującego się w oknie zgłoszeń do bitwy klanów. Pamiętaj, że zgłoszenie się do bitwy klanów zabierze Ci 1 punkt energii. Wygrani w bitwie klanowej automatycznie odzyskają energię.

Ilość graczy z danego klanu, którzy mogą wziąć udział w bitwie nie jest limitowana. Oznacza to, że w walce mogą wziąć udział nawet wszyscy członkowie klanu. Po skończonej fazie przygotowań rozpoczyna się bitwa. W bitwie bierze udział każdy zwycięski klan, którego choć jeden członek zadeklarował udział w bitwie. Bitwa rozgrywana jest wg. systemu turniejowego. Wszystkie klany, które biorą udział w walce zostają podzielone na pary, które walczą pomiędzy sobą. Trwa to tak długo aż pozostanie jeden klan, który staje się zwycięzcą bitwy klanów.W czasie starcia dwóch klanów może się zdarzyć, że jedna strona będzie miała dużo więcej najemników. Zależy to od ilości graczy, którzy zgłosili się do walki w klanie. Im więc liczniejszy klan i bardziej aktywni gracze tym większa szansa na zwycięstwo.

Riot Zone Kontrola Terytorium

Klan który zwyciężył obejmuje kontrolę nad lokacją, o którą toczyła się bitwa, aż do czasu kolejnej bitwy o ten teren. Przez ten czas klan czerpie bonusy wynikające z kontrolowania danej lokacji. Oczywiście jeśli wygramy kolejną bitwę o kontrolowaną lokacje nadal pozostanie ona pod naszym wpływem.

Riot Zone Bonusy z lokacji

Poniżej znajdzies tabelkę z opisami bonusów wynikających z kontroli nad określonymi lokacjami w Riot Zone.

Pierwszy dzień
12:00 Bitwa o knajpę. Przyśpiesza regenerację energii wszystkich członków klanu o 20% i przynosi raz dziennie wszystkim członkom 50 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 4 klany do udziału w bitwie.
20:30 Bitwa o laboratorium. Zaopatruje wszystkich członków klanu raz dziennie w skrzynię z energetykami i 200 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 4 klany do udziału w bitwie.
23:00 Bitwa o bunker. Chroni członków klanu przed napadami rabunkowymi. W ramach aukcji zostają wyłonione 8 klany do udziału w bitwie.
Drugi dzień
12:00 Bitwa o fabrykę. Zaopatruje wszystkich członków klanu raz dziennie w 2 praktyczne skrzynki i 200 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 4 klany do udziału w bitwie.
20:30 Bitwa o lotnisko. Zaopatruje wszystkich członków klanu raz dziennie w 3 gwiazdy i 300 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 4 klany do udziału w bitwie.
 
23:00 Bitwa o klub. Przyśpiesza regenerację energii wszystkich członków klanu o 30% i przynosi raz dziennie wszystkim członkom 100 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 8 klany do udziału w bitwie.
Trzeci dzień
12:00 Bitwa o tartak. Zaopatruje wszystkich członków klanu raz dziennie w 10 sztuk drewna i 200 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 4 klany do udziału w bitwie.
20:30 Bitwa o kopalnię. Zaopatruje wszystkich członków klanu raz dziennie w 5 sztuk drewna, 1 sztukę stali i 500 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 4 klany do udziału w bitwie.
 
23:00 Bitwa o kasyno. Zaopatruje wszystkich członków klanu raz dziennie w 600 peso. W ramach aukcji zostają wyłonione 8 klany do udziału w bitwie.
Raz na pięć dni
18:30 Bitwa o wieżę telewizyjną. Zwiększa autorytet wszystkich członków klanu o 5, właściciel obszaru zostaje wyłoniony w aukcji.

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz