Riot Zone Budynki Poradnik

Riot Zone nowości

Każdy gracz w Riot Zone posiada swój obóz, czyli bazę która zwiększa nasze możliwości w walce i posiadany przez nas arsenał. W obozie możemy budować różne budynki (w sumie 7 rodzajów) dające nam różne bonusy czy produkujące surowce, amunicję, apteczki itd. Na poniższym obrazku znajdziesz krótką legendę dotyczącą poruszania się po menu obozu. W naszym mini poradniku znajdziesz także podstawowe informacje o wszystkich budynkach w Riot Zone.

Riot Zone Obóz

1 – Rozpocznij produkcję (dotyczy warsztaty, laboratorium, więzienia i strzelnicy).
2 – Ulepsz budynek
3 – Produkuj
4 – Manualna modernizacja (skraca czas modernizacji o 6 godzin – koszt 1 dolar)

Riot Zone – budowa i ulepszanie budynków

Każdy budynek, który zbudujemy w naszym obozie możemy ulepszyć do 20 poziomu. Aby zmodernizować budynek należy kliknąć przycisk oznaczony na powyższej grafice numerem 2 – “Ulepsz budynek”. Każda modernizacja kosztuje peso oraz okeśloną ilość surowców. Możemy też dokonać manualnej modernizacji, kosztuje ona 1 dolara i skraca ogólny czas modernizacji budynku o 6 godzin. Niebieski przycisk ze strzałką w prawo pozwala na na darmowe skrócenie czasu modernizacji o godzinę, przycisku tego możemy używać co 30 minut.Riot Zone – budynki produkcyjne

Część budynków, które możemy zbudować w naszym obozie daje nam możliwość produkowania w nich surowców, przedmiotów czy też różnych bonusów. Budynki, które mają możliwość produkcji to laboratorium, warsztat, więzienie i strzelnica. Aby rozpocząć produkcję klikamy najpierw przycisk “Rozpocznij produkcję”, a następnie “Produkuj”.

Warsztat – produkuje drewno, cement, stal i plastyk. Aby produkować bardziej zaawansowane surowce należy warsztat rozbudować. Od pierwszego poziomu może on produkować jedynie drewno. Od tego jak bardzo ulepszymy warsztat zależy także szybkość z jaką będziemy tworzyć surowce.

Laboratorium – produkuje ataki powietrzne, apteczki, granaty, naboje i stymulatory. Tu zasada jest podobna jak w przypadku warsztatu czyli im wyższy poziom budynku tym lepsze przedmioty i większe ilości może produkować. Na początku będziemy mogli produkować granaty ale wraz z każdym nowym poziomem dojdą skrzynie z kolejnymi materiałami użytkowymi.

Więzienie – budynek ten produkuje w Riot Zone peso czyli podstawową walutę w grze. Od drugiego poziomu możemy sami zdecydować czy produkowanie peso ma się odbywać co 20 czy co 60 minut.

Strzelnica – UWAGA strzelnica to jedyny budynek, który możemy rozbudować aż do 25 poziomu (pozostałe do 20). Budynek ten produkuje czasowe bonusu do określonych umiejętności, a mianowicie do wytrzymałości, precyzji, wprawy, szybkości i sukcesu. Zależnie od tego, na którym poziomie jest budynek strzelnicy bonus będzie trwał pomiędzy 10 minut, a pół godziny. Od poziomu naszego budynku zależy również wysokość bonusu.

WAŻNE – dzienna produkcja w obozie ma limit czasowy. Na darmowym koncie możemy produkować w sumie 8 godzin dziennie. Na koncie VIP jest to 16 godzin.

Riot Zone – budynki strategiczne

Budynki strategiczne to w Riot Zone: Hangar, Wieża Strażnicza i Bar. W budynkach tych nic nie produkujemy jednak dają nam one określone bonusy przy atakach obronie czy w różnych misjach. Oczywiście im większy poziom budynku tym większe korzyści z niego płynące.

Riot Zone Budunki Strategiczne

Hangar – wraz z każdym nowym poziomem tego budynku będziemy zdobywać coraz więcej peso na napadaniu. Oprócz tego kolejne poziomy hangaru będą zmniejszać czas budowania innych budynków w bazie.

Bar – ten budynek zwiększa ilość peso, którą będziemy zarabiać na patrolowaniu. Rekrutując najemnika z agencji będziesz miał też większą szansę na lepszego żołnierza.

Wieża strażnicza – im wyższy poziom wieży strażniczej tym mniej peso zarobią gracze, którzy napadną na naszą bazę. Naloty lotnicze i uderzenia rakietowe zadają mniej obrażeń.

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz