Riot Zone Klany Poradnik

Riot Zone nowości

Podobnie jak w innych grach mmo tak i w Riot Zone nie mogło zabraknąć klanu. Stworzenie własnego klanu lub dołączenie do już istniejącego daje nam nowe możliwości i co najważniejsze zwiększa nasze szanse na przeżycie w Meranii. Dzięki przynależności do klanu będziemy mogli toczyć walki jak równy z równym z innymi klanami należącymi do przeciwnej frakcji.

Riot Zone – jak założyć klan?

W Riot Zone założenie własnego klanu kosztuje 50 gwazd. Przycsik przenoszący do menu klanu (niebieska flaga) znajdziesz w menu, w górnym prawym rogu. Po kliknięciu w tą ikonę pojawi się informacja, że nie należysz jeszcze do klanu. Zamykasz to okienko i klikasz “Załóż klan”. Pojawi się nowe okno, w którym wybierzesz znak rozpoznawczy klany, jego nazwę i motto. Jeśli chcesz możesz także dodać krótką charakterystykę klanu.

Riot Zone Jak założyć klan

Na koniec potwierdzasz wszystko przyciskiem “Załóż klan”. Pamiętaj, że na koncie musisz mieć 50 gwiazdek. Jeśli wszystko się udało będziesz miał dostęp do menu zarządzania klanem. Będziesz mógł tam zapraszać nowych członków, pisać na klanowym czacie i co najważniejsze brać udział w klanowych walkach.

Riot Zone – przyłączenie do klanu.

Chcąc przystąpić do klanu w Riot Zone musimy ponieść opłatę w wysokości 1000 peso. Musimy też otrzymać zaproszenie od przywódcy klanu. Najlepiej zwrócić się do niego na prywatnym czacie i przedstawić swoją kandydaturę. Zaproszenie do klanu będzie wyglądało mniej więcej tak:

Riot Zone zaproszenie do klanu

Riot Zone Ranking Klanu

Punkty rankingowe zdobywane są przez klan w bitwach PvP. Każdy z graczy należących do klanu zbiera rankingowe punkty klanu biorąc udział w masowych walkach PvP. Zebrane punkty widoczne są w menu klanu w zakładce “Dowodzenie klanem”. Pamiętaj, że jeśli będziesz przegrywał lub jeśli w ogóle nie będziesz brał udziału w bitwach to będziesz tracić punkty z czasem.

Riot Zone Poradnik Klany

Riot Zone Dowodzenie Klanem

W menu “Dowodzenie klanem” znajdziesz podstawowe informacje o:

– stopniach członków, które przyznajesz jako przywódca klanu

– punktach rankingowych indywidualnie dla każdego żołnierza klanu

– zdobytych terytoriach – wywalczonych w czasie walk klanowych, każde zdobyte w ten sposób terytorium przynosi określone korzyści w grze

– dziennik klanu – znajdziesz tu zapis wszystkich ważnych wydarzeń dla klanu, przyłączenie nowych członków, wpłaty do skarbca itd.

Przywódca klanu może też oczywiście zapraszać nowych członków do klanu jak i zwalniać obecnych żółnierzy. Skarbier klanu możemy zasilić poprzez menu “Dowodzenie klanem” lub poprzez menu bitew klanowych.

Riot Zone – Bitwy Klanowe

W menu “Bitwy klanów” dowódca lub jeden z oficerów może wziąć udział w bitwie klanów. Najmniejsza możliwa stawka w walkach klanów wynosi 1000 peso. Więcej o bitwach klanów możesz przeczytać w poradniku Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik.

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz