Riot Zone – nowy update Rewolucja w Meranii.

Riot Zone nowości

Już jutro, 6 marca, na serwerach taktycznej gry mmo Riot Zone rozpoczną się obchody rocznicy Rewolucji w Meranii. Z tej okazji na graczy Riot Zone czeka sporo atrakcji. Poniżej znajdziecie listę wszystkich nowości, które znajdziemy w Riot Zone po nowym update:

Klanowa misja „Śmierć zawisła w powietrzu” – misja, w której będziemy musieli zająć lotnisko i zlikwidować cele – handlarzy broni i ludzi dyktatora.

Klucze – nowa waluta w Riot Zone, będzie można je zdobyć w misji “Punkt Poborowy”, klucze otwierają przedmiot “Skrzynka z zaopatrzeniem”

„Punkt poborowy” – w tej misji gracze z obu frakcji, po trzech z każdej strony będą ze sobą walczyć, a nagrodą będą właśnie wymienione wyżej klucze. Misja ta dostępna będzie dla graczy od 10 poziomu.

„Linia wyposażenia” – kolejna nowa misja, w której napadniemy na magazyn wroga. Misja ta również będzie dostępna od 10 poziomu, a nagroda za jej wykonanie może być “Skrzynia z wyposażeniem” (otwierana przez Klucze).

Skrzynia z wyposażeniem – jeśli zdobędziemy Skrzynie z wyposażeniem możemy je otworzyć za pomocą kluczy. W środku możemy znaleźć dużo cennego ekwipunku w tym bardzo dobre stymulatory i iniektory.

Koniec obchodów Nowego Roku – znikną specjalne misje i śnieżynki ze świątecznego eventu. Wszystkie przedmioty zakupione za śnieżynki pozostaną na kontach graczy.

Klanowa aukcja – w Riot Zone pojawi się opcja Klanowej aukcji (nie wiadomo jeszcze co to takiego).

Mapy lokacji – trwają prace nad nowymi mapami, głównie do walk PvP.„Ustawienia” – pojawi się nowa opcja – wyłączenie/włączenie śladów wystrzałów. Wyłączenie tej opcji, może spowodować poprawienie płynności gry na słabszych komputerach.

Limit najemników – jeśli będziesz miał poniżej 100 najeników energia będzie sie regenerować sama.

“Ciepły napalm” – perfumy te znikną ze sklepu, Ci którzy mają je w plecakach nie muszą się martwić – nie znikną.

Doświadczenie najemników po przegranej – nawet jeśli przegrasz w walce PvP ale zajmiesz wysokie miejsce w rankingu Twoi najemnicy otrzymają nieco punktów doświadczenia.

Sortowanie w plecaku – zmiany w ułożeniu i segregowaniu przedmiotów w plecaku.

Nowe mapy klanowych bitew – w grze pojawią nowe lokacje dla walk klanowych.

Wyświetlanie graczy w bitwach PvP – w walkach PvP nie będą wyświetlani poszczególni członkowie drużyn.

Ograniczenia w rajdach – od wprowadzenia nowgo update gracze powyżej 20 poziomu nie mogą atakować graczy poniżej 20 poziomu.

Zostaw komentarz