Riot Zone Poradnik PvP

Riot Zone nowości

Bitwy PvP czyli walki toczone z innymi graczami to oczywiście bardzo istotny element MMO Riot Zone. Dostęp do bitew PvP uzyskujemy przez menu widoczne na poniższym obrazku. Znajdziecie tam również krótkie omówienie wszystkich dostępnych opcji. Mamy nadzieję, że nasz mini poradnik rozwieje wszelkie wątpliwości na temat walk PvP w Riot Zone.

Riot Zone PvP

1 – 3 najbliższe bitwy PvP i możliwość zgłoszenia w nich udziału
2 – napadanie innych graczy z przeciwnej frakcji
3 – codzienna bitwa PvP
4 – patrolowanie
5 – walcz w losowej bitwie PvP
6 – walka 1 na 1

W Riot Zone do wyboru mamy różne rodzaje bitew PvP oraz turniej “Puchar Dyktatora”. W oknie oznaczonym na powyższym obrazku numerem 1 znajdziesz 3 nabliższe rodzaje bitew PvP. Jeśli przycisk “Walcz” będzie podświetlony na pomarańczowo możemy zgłosić się do walki. Zgłaszanie się do bitwy możliwe jest 30 minut przed jej startem. Jeśli chcesz zobaczyć plan innych bitew PvP kliknij przycisk “Rozkład bitew”.Riot Zone – Napadanie

Jak w wielu grach MMO tak i w Riot Zone możemy napadać na innych graczy z przeciwnej frakcji. W tym celu w okienku w prawym górnym rogu (na ekranie walk PvP) wpisujemy nick gracza, którego chcemy napaść i potwierdzamy przyciskiem “Atakuj”. Możemy też zaatakować losowego gracza, wtedy nie wprowadzamy nicka tylko klikamy “Atakuj”.

Jeśli nasz atak się powiedzie wyświetli się okienko z informacjami o tym co zdobyliśmy w napaści. Może się jednak zdarzyć też, ze gracz którego chcemy zaatkować jest akurat na patrolu i nasza napaść się nie powiedzie.

Riot Zone – Bitwy PvP

Jeśli nie możemy się zdecydować w jakiej walce PvP wziąć udział możemy skorzystać z codziennych walk PvP (nr 3 na powyższym obrazku) lub wejść do losowej walki (przycisk nr 5 na screenie). Do wyboru mamy także klasyczne starcie 1 na 1, 3 na 3 lub nawet 5 na 5 (przycisk nr 6). W trybie walki “Dla wszystkich” zmierzyć się mogą również gracze z tej samej frakcji. Walka ta rozpoczyna się gdy zbierze się 5 graczy. Informacje o tym ilu graczy się zgłosiło znajdziesz na środku ekranu pomiędzy przyciskami PvP i PvE.

Riot Zone Bitwy PvP

Oczywiście gdybyśmy trafiali na graczy znacząco silniejszych od nas bitwy PvP miałyby niewiele sensu. W Riot Zone gracze biorący udział w PvP przydzielani są do grup o zbliżonych poziomach. Są to następujące grupy:

5-9 poziom
10-19 poziom
20-29 poziom
30-39 poziom
40-45 poziom

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz