Riot Zone Tuning Poradnik

Riot Zone nowości

Dzięki opcji Tuning możemy w Riot Zone ulepszać umiejętności naszych najemników jak i statystyki uzbrojenia. Dzięki temu będzie rosła nasza skuteczność w walce.

Riot Zone Parametry

W menu “Plecak” oprócz posiadanych przedmiotów znajdziesz informacje na temat głównych parametrów Twojej postaci. W tym menu możemy również ulepszać parametry naszego najemnika. Za każdy zdobyty poziom nasz najemnik dostaje 1 punkt, który możemy rozdysponować na dowolną cechę. Dodatkowo każdy parametr możemy zwiększać za peso, oczywiście im wyższy parametr tym więcej peso będziemy musieli zapłacić za jego zwiększenie. Parametry zwiększamy znaczkiem + zaraz obok wartości liczbowej parametru.

Riot Zone parametry

Każdy główny parametr posiada też tak zwane parametry dodatkowe (1, 2 lub 3). Zwiększenie głównego parametru automatycznie zwiększa przypisane do niego parametry dodatkowe. Poniżej znajdziesz listę parametrów głównych i przypisanych im parametrów dodatkowych. Dodatkowe parametry wpływają bezpośrednio na walkę.

Główny parametr Dodatkowe parametry
Precyzja

 

→ Celność

→ Obrażenia na sekundę

 

Wprawa

 

→ Szybkość ognia

→ Obrażenia na sekundę

 

Szybkość

 

→ Siła uderzenia

 

Wytrzymałość

 

→ Punkty życia

 

Sukces

 

→ Szansa na kryt

→ Unik

 

→ Siła uderzenia

 

Rozwijając postać naszego najemnika warto skupić się na 1-2 najważniejszych dla nas parametrach głównych i rozwijać głównie je.

Riot Zone – Najemnicy do 19 poziomu

Każdy z naszych najemników może być ulepszany na 3 sposoby. Po pierwsze poprzez zbrojenie najemnika (dostępne od 20 poziomu), po drugie poprzez trening, a po trzecie przez doświadczenie bojowe. Nasi najemnicy zdobywają doświadczenie bojowe w masowych misjach, dzięki zdobywanemu doświadczeniu będą zyskiwali kolejne poziomy, a ulepszeniu będą ulegały jeden lub dwa parametry. Skutkien treningu jest polepszenie kilku umiejętności naszego najemnika. Aby rozpocząć trening klkamy ikonkę strzałki w górę widocznej przy avatarze najemnika.Każdego z naszych najemników charakteryzuje 11 parametrów:

– Punkty życia
– Uzbrojenie
– Unik
– Ochrona przed eksplozjami
– Celność
– Zasięg
– Szybkostrzelność
– Obrażenia na sekundę
– Szansa na kryt
– Siła uderzenia
– Pancerna siła naporu

Zwiększyć możemy maksymalnie 6 z tych parametrów, a konkretnie: Punkty życia, Celność, Szybkostrzelność, Obrażenia na sekundę, Siła uderzenia i Szansę na kryt. W trakcie treningu parametry, które będa ulegać zwiększeniu podświetlą się na zielono, tak jak na poniższym zdjęciu:

Riot Zone Trening

To które parametru ulegną zwiększeniu jest losowe. Poniżej znajdziesz też wartości minimalne i maksymalne o jakie mogą zwiększać się poszczególne parametry w czasie treningu:

– Punkty życia – min. 1, maks. 2
– Celność – min. 0.1, maks. 0.9
– Szybkostrzelność – min 0.1, maks. 0.9 (u Snajperów min 0.1, maks 0.19)
– Obrażenia na sekundę – min 0.01, maks 0.2
– Siła uderzenia – każdorazowo o 1 pkt

U wszystkich najemników do 19 poziomu ulepszać można jedynie umiejętności bojowe.

Riot Zone – Najemnicy od 20 poziomu

Po osiągnięciu 20 poziomu możemy w agencji rekrutować nowych najemników, u których oprócz umiejętności możemy ulepszać również uzbrojenie. Uzbrojenie najemnika ma wpływ na następujące jego parametry:

– Uzbrojenie
– Ochrona przed eksplozjami
– Celność
– Szybkostrzelność
– Obrażenia na sekundę

Aby ulepszać te parametry klikamy przycisk “Uzbrój” na avatarze najemnika.

Przedmioty składające się na uzbrojenie można poddawać Tunigowi. Aby to zrobić klikamy na ikonę strzałki widoczną na obrazku konkretnego przedmiotu. W przypadku Hełmów, spodni, pancerzy i butów tuning zwiększy wyłącznie cechy Uzbrojenie i Ochrona przed eksplozjami.

Riot Zone Tuning

Riot Zone – Tuning Broni

W Riot Zone broń posiada 6 głównych cech, są to: Celność, Zasięg, Szybkostrzelność, Obrażenia na sekundę, Szybkość strzelania i Przeciwpancerność. Cztery pierwsze parametry tyczą się każdej broni palnej natomiast dwa ostatnie dotyczą broni snajperskiej. Dzięki tuningowi możemy zwiększać jednak tylko trzy parametry broni, a są to:

– Celność
– Szybkostrzelność
– Obrażenia na sekundę

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz