Riot Zone Ulepszanie Przedmiotów Poradnik

Riot Zone nowości

Po zdobyciu 20 poziomu w Riot Zone otwiera się przed nai możliwość ulepszania broni dla naszego głównego najemnika. Oczywiście ulepszenie to może zostać dokonane również na uzbrojeniu, które kupimy w sklepie już po zdobyciu 20 poziomu doświadczenia.

Riot Zone – Jak zdobyć ulepszenie?

Pierwsze, najprostsze ulepszenia możemy kupić w sklepie w zamian za gwiazdy. Poziom wyższe ulepszenia, takie które modyfikują broń (zwiększają jej obrażenia) znajdziemy tylko w przedmiocie “Niezwykła skrzynka”. Skrzynki te możemy kupować w sklepie również za gwiazdy. Jeśli będziemy mieli dużo szczęścia Niezwykłą skrzynkę możemy również dostac za wykonanie dziennego zadania “Szóstka Dyktatora”

Riot Zone – Jak ulepszyć przedmiot?

Aby dokonać ulepszenia przechodzimy do menu Plecaka, a następnie klikamy symbol klucza widoczny w lewym górnym rogu obrazka naszej postaci.

Riot Zone Ulepszanie

Przejdziemy tym samym do panelu ulepszeń.

Riot Zone Ulepszanie Broni

Wybieramy broń, którą chcemy ulepszyć i umieszczamy ją w środkowym polu. Następnie w magazynie klikamy na “Ulepszenia” i w okna koło broni wstawiamy dostępne nam ulepszenia, które chcemy zastosować. Każdorazowo wybrane ulepszenie potwierdzamy przyciskiem “Ustaw”. Po umieszczeniu wszystkich ulepszeń możemy opuścić to menu klikając ponownie ikonkę z symbolem klucza.

Riot Zone Ulepszanie Poradnik

Riot Zone Ulepszanie a Tuning

Tuning to w Riot Zone coś nieco innego niż Ulepszenia. Ulepszenie to modyfikowanie broni, a Tuning to poprawianie jakości samych modyfikacji (których potem używamy do ulepszania broni). O Tuningu przeczytasz więcej w naszym poradniku – Riot Zone Tuning.

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz