Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Riot Zone Walka Poradnik | Gry MMO

Riot Zone Walka Poradnik

Riot Zone nowości

Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki W Riot Zone są misje, w których nasi najemnicy walczą z przeciwnikami komputerowymi lub oddziałami innych graczy. Niestety w Riot Zone nie możemy całkowicie kontrolować poczynań naszych żołnierzy. Walka odbywa się półautomatycznie, to znaczy nasi żołnierze sami atakują, a my możemy wydawać im rozkazy dotyczące używania granatów, specjalnych pocisków, apteczek i ataków z powietrza. Dzięki temu możemy wpływać na wynik bitwy.

Riot Zone Ekran Walki:

Riot Zone Walka

W lewym górnym rogu ekranu walki znajdziesz log – czyli dziennik wszystkich zdarzeń na polu walki. Wygląda on tak:

Riot Zone Log Walki

W lewym dolnym rogu znajdują się ikony Twoich grup najemników. Na początku gry będzie to jedna grupa, a kolejną dołączą na 5 i 20 poziomie.Tu możesz wybrać, która grupa ma użyć jakich materiałów (granatów, pocisków itd.)

Riot Zone Poradnik Walki

W dolnym prawym rogu znajdziesz menu prezentujące dostępne grupy materiałów użytkowych. Patrząc na poniższy obrazek od lewej do prawej widoczne są:

– naloty
– stymulatory
– apteczki
– pocsiki
– granaty

Riot Zone Walka Poradnik

Klikając na strzałkę rozwijamy dostępne przedmioty, a następnie wybór potwierdzamy kolejnym kliknięciem w obrazek. Po użyciu określonego przedmiotu, nad grupą najemników która go użyła pojawi się opis i czas działania przedmiotu. Przykład na poniższym obrazku:

Riot Zone Poradnik

Każdy materiał użytkowy ma swój określony Cool Down, oznacza to, że zanim użyjemy go ponownie musimy odczekać pewien czas. Cool down przedmiotów jest przeróżny, najkrótszy jest on dla stymulatorów i granatów. Najwięcej czasu przed ponownym użyciem potrzebują naloty. Weź po uwagę cool down przedmiotów przy planowaniu potyczki.

Po zakończonej walce zobaczysz okienko z wynikiem walki. Wszyscy uczestnicy starcia wymienieni są w kolejności według zadanych obrażeń. W Riot Zone w walkach PvP możesz otrzymać gwiazdy za zadanie największych obrażeń.

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz