Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik | Gry MMO

Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Riot Zone nowości

W tym mini poradniku postaramy się przybliżyć czym jest Żołnierż Szczęścia w przeglądarkowej grze Riot Zone. Żołnierz Szczęścia to mini gra, w której możemy pobawić się i spróbować pomnożyć nasze zdobyte w trakcie gry gwiazdy. W Żołnierza Szczęścia zagrać mogą gracze od 10 poziomu, do gry służą żetony, które otrzymamy wymieniając gwiazdy. Każdego dnia możemy wymienić tylko 10 gwiazd na żetony. Z kolei jeśli w trakcie gry w Żołnierza Szczęścia pomnożymy nasze żetony, możemy je wymienić spowrotem na gwiazdy. Liczba żetonów które możemy dziennie wymienić na gwiazdy jest nieograniczona.

Sama mini-gra opiera się na podobnej zasadzie jak popularne automaty – jednoręki bandyta. Aby wygrać musimy wylosować na kręcących się bębnach ciągi tych samych symbolo. Im więcej takich samych symboli w premiowanym ciągu tym większa będzie nasza nagroda. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć nieco więcej na temat punktacji i ilości poszczególnych symboli.

Riot Zone Żołnierz Szczęścia

Pamiętajmy że premiowane kombinacje uzyskujemy nie tylko w linii prostej ale także po przekątnych lub nawet jako zygzak. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda przykładowy wynik po zakręceniu bębnami:

Riot Zone Loteria

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
Riot Zone Tuning Poradnik
Riot Zone Budynki Poradnik
Riot Zone Poradnik PvP
Riot Zone Bitwy Klanów Poradnik
Riot Zone Klany
Riot Zone Ulepszanie Broni poradnik
Riot Zone AUkcje Poradnik
Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

Zostaw komentarz