Riot Zone

Riot Zone nowości

Riot Zone to gra której wydawcą jest znany serwis na całym świecie, mianowicie Mail.ru. Gra jak sama domena pokazuje wywodzi się z Rosji i to właśnie na tym rynku została najpierw wypuszczona. Krótko rzecz ujmując celem gry jest za pomocą jednej postaci wyzwolenie obszaru znajdującego się pod rządami dyktatora. Z uwagi na to, że jest to jedna z wielu gier przeglądarkowych, również Riot Zone nie posiada niesamowitej grafiki, ale mimo wszystko wyposażono ją w mały efekt 3D co znacznie uprzyjemnia tę grę. Gra nie posiada praktycznie żadnych wymagań sprzętowych, bo w zupełności wystarcza tylko dostęp do Internetu, i jakaś nowsza przeglądarka, jednak oczywistym jest fakt, że im lepszy komputer, tym gra będzie również płynniej chodziła. Oczywiście w Riot Zone rejestracja i rozgrywka jest całkowicie darmowa.

Główny wątek gry odbywa się w Merani, która leży na terenie Ameryki Łacińskiej. W Meranii trwa długa i krwawa wojna domowa. Jak na wojnę domową, to gra jest skonstruowana trochę inaczej. Wojna domowa z reguły toczy się pomiędzy dyktatorem i opozycją. W grze jednak wojna prowadzona jest przeciwko dyktatorowi i dwiema frakcjami opozycyjnymi, które na dodatek walczą jeszcze pomiędzy sobą. I tutaj pojawia się już pierwsza nasza decyzja, do której z frakcji chcemy należeć. Mamy do wyboru dwie wspomniane frakcje: fanatyczna grupa Scarlet Alliance i konserwatywna grupa Crown Coalition.
Początkowo po wyborze frakcji nasz bohater staje się dowódcą oddziału żołnierzy. Do naszych zadań należy odpowiednie wyposażenie jednostki jak również organizacja odpowiedniej strategii. Zdobywanie pieniędzy w grze skupia się głównie na przechwytywaniu konwojów przeciwnika, rządu, gminy, miasta itd. W zależności od naszego zorganizowania i siły zależy powodzenie zasadzki. Innym sposobem na zarobek jest też napadnięcie na jakąś bazę wojskową. Jeżeli siły naszego odziału są mocne, można wyzywać przeciwnika w każdej chwili, co osłabia dyktatora i jego wojska. W potyczkach tych nie liczą się żadne zasady moralne, nie ma ich, tutaj liczy się tylko wygrana, wszystkie chwyty dozwolone. Jak to jednak jest oczywiste w grach MMORPG, fabuła gry polega na tym że to nie tylko my atakujemy, ale również możemy być atakowani przez inne formacje. Warto więc pamiętać też o umocnieniach i obronie przed wrogiem, odpowiednio zabezpieczając przy tym na przykład swoje konwoje i bazy, rozbudowując je także.

Gra może sprawić naprawdę wiele przyjemności i jest ciekawa. Może zachwycić grafiką i grywalnością. Jest to stosunkowo nowe wydanie gry MMORPG, więc z czasem znajdziemy pewnie jakieś wady, ale na obecną chwilę ciekawość na pewno zachęci większość do sprawdzenia tego wydania!

Riot Zone

Zobacz także inne Riot Zone poradniki:

Riot Zone poradnik dla początkujących
Riot Zone Sterowanie
Riot Zone Walka Poradnik
– Riot Zone Tuning
– Riot Zone Rozwijanie Obozu Poradnik
– Riot Zone Poradnik PvP
– Riot Zone Klany
– Riot Zone Ulepszanie przedmiotów poradnik
– Riot Zone AUkcje Poradnik
– Riot Zone Żołnierz Szczęścia Poradnik

2 Responses to “Riot Zone”

  1. nvnnvnvn says:

    jak sie zarejestrować

  2. admin says:

    Wejdź na http://gry-mmo.info/riot-zone-rejestracja/ kliknij czerwony przycik “Rejestracja”, następnie u góry ekranu wybierasz czy do gry chcesz się logować normalnie mailem czy kontem Facebook.

Zostaw komentarz