Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Rise of Metin - wkrótce premiera. | Gry MMO

Rise of Metin – wkrótce premiera.

Rise of Metin

Rise of Metin to nowa gra MMORPG, która ma być spadkobiercą kontrowersyjnej serii Metin. Pisze kontrowersyjnej gdyż z jednej strony Metin 2 był/jest niezwykle popularnym MMORPG, a z drugiej strony gra ta jest bardzo często krytykowana i przez wielu nielubiana czy wręcz znienawidzona. Rise of Metin jest tworzone w dużej mierze przez osoby, które pracowały przy Metin 2 i twórcy zapewniają, że trzon rozgrywki pozostał taki sam jak w drugiej części. Działa już chińska wersja Rise of Metin, a wkrótce mają ruszyć zamknięte beta testy wersji angielskojęzycznej. Poniżej możecie obejrzeć pierwsze filmiki z Rise of Metin.

UPDATE: Ruszyły beta testy angielskojęzycznej wersji gry, chętnych zapraszamy na Rise of Metin rejestracja, gdzie założą bezpłatne konto.8 Responses to “Rise of Metin – wkrótce premiera.”

 1. Mihau Bóczeg says:

  Lol podrubga Metina 2 minus –

 2. KozloV says:

  Co to za gówniak ?

 3. Yolo says:

  Rise of metin ma byc podobna grą do metin2 choć z tego co widze nic tutaj do tego nie jest podobne nawet nie wiem to jest cos w stylu 4stroy a nie metin2 ale podobno jak wyjdzie wesja w europie to maja cos zmienic i ma byc podobne do metin2

 4. Shniper says:

  ajnie się zapowiada ja już gram na chińskim serwie chociaż nic nie rozumiem ale tak to nawet spoko 😀

 5. Adrian says:

  Metinta lepszego nei zrobią nigdy niż 2 chyba że zmienią tekstury i grafike lekko 😉

 6. janiemoge says:

  fajnie sie zapwoiada

 7. Mateusz says:

  Gra mi się bardzo podoba ale oczywiście jest się do czego przyczepić. Za pewne każdy gracz metin 2 oczekiwał dokładnej kopii metina dwójki z lepszą grafiką, estetyką itp. Niestety nie jest to to czego oczekiwaliśmy lecz nie oznacza to od razu żeby tą grę wykreślać. Bardzo żałuję że nie zachowali tego co wyróżniało metina 2 od reszty mmo rpg czyli dynamiki walki. Niesamowite expienie na ogromnej ilości potworów a nie złudne bicie pojedynczego potworka poprzez zaznaczenie go i klikanie na skile bądź po prostu zaznaczenie że postać ma go atakować. W tej kwestii poważnie się rozczarowałem. Cieszy mnie fakt że ma powstać Polska wersja tej gry. Niestety nie przewidzieli tego co najważniejsze. Zadajcie sobie pytanie dla czego graliście w metina 2 ? Ja wam na nie odpowiem. Wchodzicie sobie do tej gry chcecie wykonać 1 zadanie a tu nagle jakiś ped*** zaczyna wam ksuć, no to co trzeba będzie go rozje***. Na złość bijecie się o tego spota i jeden drugiemu nie daje żyć taki właśnie był sens metina 2 a tutaj nie dość ze bije się po 1 mobie a spoty są ogromne to w dodatku moby respią się w 0.1s po zabiciu. O co my będziemy mieli się kłucić jak nie o spoty? Mam nadzieję że postacie są wyrównane i ze 90% graczy rise of metin nie będzie grało wojownikiem jak to było w metinie 2. Właśnie ściągam Chińskiego clienta i zobaczę co to będzie.
  pozdrawiam Mateusz

 8. DD says:

  A wie ktoś kiedy premiera polskiego Rise of Metin?

Zostaw komentarz