Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Runes of Magic - poradnik dla początkujących. | Gry MMO

Runes of Magic – poradnik dla początkujących.

Runes of Magic

Poniżej znajdziecie kilka ogólnych porad dla graczy początkujących w Runes of Magic. Jeśli nie masz jeszcze konta w tej darmowej grze mmorpg fantasy zapraszamy na Runes of Magic rejestracja.

Questy: W Runes of Magic zadania mogą zostać Twoim najlepszym przyjacielem, gdyż jest to najbardziej opłacalna droga do levelowania swoich postaci. Dzięki ich zróżnicowaniu będziesz miał okazję zdobyć kilka leveli więcej, jeśli tylko włożysz w to odpowiednią ilość czasu.

Dzienne questy: są to specjalne zadania które możesz zaakceptować i ukończyć do 10 razy w okresie 24 godzin. Są to oczywiście najbardziej opłacalne zadania w grze. W większości tego typu zadań, naszym celem jest zebranie przedmiotu z martwego stwora i dostarczenie go do zleceniodawcy, celem ukończenia zadania. Najlepszym sposobem na szybkie wykonanie tego typu zadań, jest obliczenie ile przedmiotów potrzebujemy a następnie mozolne ubijanie mobów aż do ich zdobycia. Wtedy udajemy się do zleceniodawcy i zamykamy wszystkie dziesięć zadań za jednym razem. Jednakże jeśli masz zamiar zainwestować w grę prawdziwe pieniądze, możesz zakupić kamień służący do resetowania questów i wykonać je dodatkowe 10 razy. Innym bardzo ważnym bonusem wynikającym z wykonywania tych zadań jest waluta – “phirius token”, którą możesz wykorzystać do zakupów w sklepie.

Wskazówka: podczas wykonywania 10 dziennych zadań, miej na uwadze swój poziom i doświadczenie którego potrzebujesz. W większości przypadków polecam poświęcenie czasu i wykonywanie tych zadań na wyższym poziomie trudności, z potworami które możesz zabijać szybko i skutecznie. To da Ci więcej doświadczenia którego nie zdobędziesz tak szybko w inny sposób i sprawi, że Twój poziom wzrośnie szybciej. Należy także zwrócić uwagę na lokację, w której znajduje się NPC potrzebny do zakończenia zadania. W kilku przypadkach zdarzyło mi się, że NPC był w sercu dużo wyższych poziomów a tamtejsze potwory potrafią być groźne. Możesz oczywiście unikać zadań które wymagają wędrówki na takie poziomy. Chętniej akceptuję i wykonuję zadania w pobliżu tablicy dziennych zadań i miasta, choć muszę się liczyć z tym, że mogę otrzymać nieco mniej doświadczenia . To kilka dobrych rad, ale ostateczny wybór należy do Ciebie.Levelowanie solo: w Runes of Magic: gra w pojedynkę nie jest dobrą opcją dla wbijania poziomów. Oczywiście będziesz w stanie zniszczyć stwory o 1, 2 poziomy wyższe lub niższe od Twojego ale nie zauważysz znaczącego przyrostu doświadczenia. Więc jeśli myślisz że możesz przejść do zadań i wbijania poziomu – to wiedz że to nie będzie przynosiło rezultatów.

Levelowanie grupowe: to naprawdę niezła droga do wbijania levelów – gra w drużynie. Z solidnym tankiem i uzdrowicielem z dobrymi, ulepszonymi umiejętnościami jest świetnie. Do tego potrzeba jeszcze kilku bohaterów z dużym DPS, aby drużyna się uzupełniała. Bardzo skutecznym sposobem grupowego levelowania jest zabijanie potworów o 6, do 10 poziomów wyższych niż Twój. To wymaga dobrego ekwipunku i umiejętności, aby szybko wykluczać groźnych przeciwników i iść dalej. Byłem w kilku grupach i stwierdziłem że jeśli jesteś zmęczony wykonywaniem zarówno zwykłych jak i dziennych zadań, bardziej opłacalne będzie expienie swojej postaci.

Levelowanie dodatkowej klasy: szczęśliwie gra pozwala Ci na wykonywanie dwóch zestawów zadań, jednego dla Twojej głównej klasy i drugiego dla dodatkowej. Tutaj masz kilka możliwości, możesz wykonać zadania Twojej głównej klasy na danym etapie a następnie zmienić klasę i czynność powtórzyć. To jest to, co robi większość graczy i wychodzi im to świetnie. Jednakże mam mnóstwo sukcesów trzymając się mojej głównej klasy i rozwijając ją do wysokiego poziomu. Przyjmuję serię wysokopoziomowych zadań bazujących na mojej głównej klasie i wykonuję je, ale nie kończę. Teraz możesz wrócić do swojej dodatkowej klasy i wrócić do tych zadań, jeśli masz dosyć niski poziom w swojej dodatkowej klasie, jest to świetny sposób na szybkie jej rozwinięcie. To samo możesz zrobić ze swoimi dziennymi zadaniami. Jedyną wadą związaną z tym trickiem i zadaniami dziennymi, jest to, że aby przyjąć wysokopoziomowe zadanie dla swojej drugiej klasy będziesz musiał wrócić do swojej głównej klasy i po prostu przyjąć kolejne zadanie.

Runes of Magic poradnik

Runes of Magic poradnik dla początkujących

Zostaw komentarz