Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
S4 League - levelowanie poradnik | Gry MMO

S4 League – levelowanie poradnik

S4 League porady

S4 League to zasadniczo strzelnka online czyli gra akcji. Walczymy tu w starciach PvP zarówno drużynowych jak i indywidualnych. W S4 League znajdziemy jednak również elementy gry MMORPG. Nasza postać zdobywa punkty doświadczenia i kolejne poziomy. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do nowych umiejętności i powiększamy swój arsenał. Poniżej w mini poradniku dla początkujących znajdziesz podstawowe informacje na temat punktów doświadczenia i levelowania w S4 League.

S4 League – wejdź do gry!

S4 League EXP

W S4 League dostępne są różne misje, za które otrzymujemy EXP (Experience – punkty doświadczenia). To ile punktów EXP dostaniemy za daną rozgrywkę zależy od wielu czynników. Na przykład od ilości zdobytych fragów, ilości naszych śmierci, zdobytych punktów itd.). Im lepiej pójdzie nam samym i naszej drużynie tym więcej punktów EXP dostaniemy na końcu rozgrywki. W S4 League dostępne są również różne przedmioty, które np. czasowo zwiększa otrzymywane przez nas punkty doświadczenia. Przykładem może być item który o 10% zwiększa otrzymywane przez nas punkty EXP. Zdarza się też że wydawca gry urządza dla graczy eventy w czasie, których zdobywają oni EXP w większym tempie (np. podwójny EXP).Musimy jednak pamiętać, że wyższy level nie daje nam jakiejś bardzo znaczącej przewagi. Będziemy oczywiście zarabiali więcej PEN (waluta w S4 League) ale w sklepie będziemy mieli dostęp do tych samych broni i ubiorów co gracze na niższych poziomach. Do niektórych rzeczy otrzymasz jednak dostęp na określonym levelu, np. dostęp do Fumbi masz od 5 poziomu a do sklepów iCapsules od 10 poziomu (plus musisz mieć na koncie conajmniej 15000 PEN).

S4 League Levelowanie

Zobacz też inne S4 League poradniki:

S4 League Tryby Gry Poradnik
S4 League Sterowanie Poradnik
S4 League Jak Zacząć?
S4 League Levelowanie Poradnik
S4 League Porady

Zostaw komentarz