S4 League – tryby gry – poradnik

S4 League porady

S4 League zwane także w skrócie po prostu S4 to futurystyczna gra MMO akcji z widokiem z trzeciej osobt (Third Person Shooter). S4 jest skrótem od Stylish eSper Shooting Sports określających futurystyczne walki rozgrywane jako zawody. Gra stworzona została przez studio Pentavision, a jej wydawca w europie jest Alaplaya. W S4 League znajdziemy aż osiem różnych trybów gry. Gra jest oczywiście całkowicie darmowa, aby zagrać wystarczy krótka rejestracja oraz pobranie i instalacja klienta.

S4 League – wejdź do gry!

Poniższy mini poradnik do S4 League zawiera krótki opis wszystkich dostępnych w grze trybów.

S4 League Tryby Gry

Deathmatch – standardowy team deathmatch czyli stawcie dwóch drużyn. Chodzi w nim oczywiście o wyeliminowanie przeciwnej drużyny i zdobycie jak największej ilości fragów.

Touchdown – wariacja na temat klasycznego Capture the Flag. W tym trybie w S4 League musimy zdobyć fumbi (odpowiednik flagi) znajdujące się zazwyczaj w centralnej części mapy i dostarczyć je do wskazanego obszaru w bazie przeciwnej drużyny.

Chaser Mode – “wszyscy na jednego”, w tym trybie wszyscy gracze jednoczą się przeciwko jednemu wskazanemu graczowi.

Arcade Mode – to misje “fabularne”.

Battle Royal – wszyscy na wszystkich, każdy gracz walczy na swój rachunek. O zwycięstwie decyduje liczba zdobytych fragów.Captain Mode – podobny tryb do Deathmatch jednak tu głównym naszym celem jest wyeliminowanie kapitanów przeciwnej drużyny.

Siege Mode – ten tryb S4 League polega na zdobyciu wszystkich baz przeciwnej drużyny.

Practice – tryb treningowy rozgrywany na mapach z trybów Deathmatch i Touchdown.

W S4 Leage znajdziemy również dostępne w każdym tygodniu misje, które pozwolą nam na zarabianie PEN (waluta w S4 League). Zanim jednak będziemy mogli wziąć udział w tych misjach (weekly missions) będziemy musieli ukończyć wszystkie tak zwane misje podstawowe (Necessary Missions/beginner missions). W S4 League znajdziemy również elementy gry MMORPG, nasza postać zdobywa punkty doświadczenia EXP i zyskuje kolejne levele. Więcej informacji o darmowej grze S4 League znajdziecie w innych naszych poradnikach.

S4 League

Zobacz też inne S4 League poradniki:

S4 League Tryby Gry Poradnik
S4 League Sterowanie Poradnik
S4 League Jak Zacząć?
S4 League Levelowanie Poradnik
S4 League Porady

Zostaw komentarz