S4 League

S4 League online

S4 League to strzelanka MMO, z grafiką 3D osadzona w futurystycznym świecie science fiction. S4 League oferuje graczom kilka trybów rozgrywki znanych z sieciowych strzelanek jak np. deathmatch czy zdobywanie flagi (capture the flag). S4 League w przeciwieństwie do większości innych sieciowych strzelanek oferuje również rozwój naszej postaci wprowadzając do gry elementy RPG.


S4 League – sprawdź darmową strzelankę online!

Tworzenie bohatera w S4 League polega na wybraniu płci, ubrania i fryzury czyli ogólnie wyglądu postaci. Wszyscy gracze zaczynają z tym samym uzbrojeniem: pistoletem maszynowym i mieczem. Po stworzeniu postaci możemy przejść krótki około 10 minutowy tutorial, który pozwoli nam się zapoznać ze sterowaniem i podstawowymi zasadami gry. Jeśli grałeś już w sieciowe lub zwykłe strzelanki nie powinieneś mieć żadnych problemów z rozpoczęciem gry w S4 League. Jeśli chodzi o sterowanie to mamy tu do czynienia z klasycznym połączeniem myszki i klawiatury. Mimo tego warto przejść tutorial chociażby dlatego, że za jego ukończenie otrzymasz 5000 PEN (PEN to waluta/pieniądze w S4 League).

Zaczynając gre otrzymujemy całkiem sporo PEN, jednak dalsze zdobywanie pieniędzy w czasie gry idzie dosyć powoli. Za PEN możemy kupić nowe ubrania, elementy wyglądu czy fryzury. Oprócz zmiany wyglądu postaci nowe ubrania itd. zmieniają również nasze statystyki i umiejętności posługiwania się poszczególnymi broniami. W S4 League w jednej grze może brać udział od 2 do 12 graczy, a do wyboru mamy 2 tryby gry: Death Match i Touch Down. W trybie Touch Down nasza drużyna musi zbodyć piłkę pojawiącą się na środku planszy i dostarczyć ja na koniec swojej połowy. Najlepszą strategią jest być cały czas w ruchu, stojąc w miejscu możemy stać się łatwym celem. Gracze z wyższymi levelami mają pewną przewagę nad początkującymi ale nawet bronie, z którymi startujemy są stosunkowo silne. Podobnie jak w nieco zbliżonej grze MMO GunZ gracze mogą wykonywać w czasie gry różne tricki jak przyspieszanie czy odbijanie się od ścian.

Dodatkowo w czasie rozgrywki gracze mogą niszczyć wiele elementów otoczenia. Są to nie tylko beczki czy skrzynki ale nawet całe fragmenty dachów czy mostów mogą ulec zniszczeniu. Podobnie jak w innych tego typu sieciowych strzelankach bardzo ważna jest praca zespołowa najlepiej więc gra się mając po swojej stronie zaprzyjaźnionych graczy.

Kolejnym podobieństwem do gry MMO GunZ to duży wybór broni dostępny dla graczy. Są to między innymi pistolety maszynowe, strzelby, wyrzutnie rakiet czy w końcu różne miecze do walki wręcz. Mimo że S4 League to stosunkowo nowa gra na rynku to zdążyła już zdobyć sporą grupę fanów i graczy. S4 League wyróżnia się również ciekawą grafiką i futurystycznym designem wyróżniającym ją spośród innych podobnych gier. Jeśli więc szukasz dobrej sieciowej strzelanki MMO koniecznie spróbuj S4 League.

Zostaw komentarz