Seafight

Seafight kody

Seafight to przeglądarkowa gra mmo, która swoją popularność zawdzięcza oryginalnej i ciekawej tematyce (piraci i bitwy morskie) ale także szeroko zakrojonej kampanii reklamowej prowadzonej przez BigPoint, wydawcę gry. W grze mmo Seafight zostajemy kapitanem własnego statku i w czasach piratów ruszamy na poszukiwanie sławy i bogactwa. Gra składa się dwóch podstawowych komponentów, pierwszy z nich to oficjalna strona gry, a drugi to mini klient otwierający się w nowym oknie, w którym odbywają się walki i żeglowanie.

Oficjalna strona Seafight służy za coś w rodzaju portu, gracze mogą tam brać nowe quety, kupować wyposażenie i nowe statki. Maksymalny level jaki możemy osiągnąć w Seafight to level 10, po zdobyciu każdego poziomu doświadczenia uzyskujemy dostęp dp kolejnych obszarów i questów. Przez pierwsze kilka leveli będziemy pewnie głównie wykonywać questy i walczyć z potworami i piratami kierowanymi przez komputer. Kiedy już osiągniemy kilka leveli i wzmocnimy nasz statek przyjdzie czas na walki z innymi graczami (PvP – Player vs Player). Oczywiście jak w większości podobnych gier, również w Seafight możemy tworzyć sojusze z innymi graczami.

W Seafight rejestracja to bardzo prosta sprawa. Każde nowe konto w Seafight ma przez 2 tygodnie darmowy dostęp do zawartości premium. Warto więc dobrze wykorzystać te pierwsze kilkanaście gry. Każdy z graczy na początku startuje z takim samym statkiem, a naszym pierwszy zadaniem będzie wypełnienie kilku prostych questów. Do wykonania, niektórych zadań konieczne będzie posiadanie pewnych określonych przedmiotów. Najczęściej możesz je od handlarza albo w sklepie z bronią.

Po wypełnieniu wszystkich dostępnych questów gracz musi zdać piracki egzamin aby awansować na kolejny poziom doświadczenia. Egzamin taki jest zazwyczaj przeprowadzany na czas i będziemy musieli wziąć udział w walce. Sam system walki jest bardzo prosty i intuicyjny. Nie powinien sprawić Ci żadnych trudności.

Największym atutem Seafight nie jest ani grafika ani animacje ale właśnie walki PvP prowadzone na wyższych poziomach. Późniejsze mapy mogą być podbijane przez graczy zrzeszonych w gildiach co często prowadzi do emocjonujących walk na dużą skalę. Jeśli więc szukasz darmowej gry przez www, kładącej spory nacisk na walki PvP wypróbuj Seafight.

One Response to “Seafight”

  1. Anonymous says:

    niezła gra

Zostaw komentarz