Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Shadowrun Online - Free 2 Play | Gry MMO

Shadowrun Online – Free 2 Play

Shadowrun Online

Wiadomo już, że nadchodzące w tym roku nowe MMO – Shadowrun Online będzie tytułem darmowym Free 2 Play. Jak to zwykle bywa gracze z darmowymi kontami muszą się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami, które znajdziecie w tabelce poniżej. Gracze z płatnymi kontami otrzymają między innymi spory bonus do zdobywanych punktów doświadczenia, kredytów, karmy i szansy na zdobycie unikalnych przedmiotów. Gracze “płatni” będą mieli także dostęp do przedmiotów premium, którymi nie będzie można potem handlować (będą przypisane do konta). Shadowrun Online ma wystartować jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że Shadowrun Online oparte jest na papierowym systemie RPG, który w dosyć ciekawy sposób łączy świat cyberpunkowy z klimatami fantasy. Poniżej tabelka z rodzajami kont w Shadowrun Online oraz krótki film prezentujący gameplay.

Shadowrun Online kontaZostaw komentarz