Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Silkroad Online - poradnik Nuker. | Gry MMO

Silkroad Online – poradnik Nuker.

Silkroad Poradnik

Nuker to prawdopodobnie najpopularniejsza chińska postać w świecie Silkroad Online. Nukere może bowiem być posiadaczem miecza, łuku albo włóczni. Odpada nam natomiast glewia oraz ostrze. Trzy pierwsze bronie posiadają docelowo większy atak magiczny. Nuker to postać, która co prawda łączy magię z fizycznymi obrażeniami, ale magia stoi zdecydowanie na pierwszym miejscu – jest po prostu bazą obrażeń Nukera.W Chinach mamy oczywiście szkoły żywiołów oraz walki bronią. Każda postać chińska łączy te dwie szkoły, stawia jednak albo na obrażenia fizyczne, albo psychiczne. W przypadku Nukera walka PvE odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem Nuków ( mocne czary atakujące, dostępne od 30 lvla). No właśnie, prawdziwa gra nukerem zaczyna się na 30 poziomie kiedy przychodzą Nuki. Do tego czasu będziemy się musieli trochę pomęczyć gdyż bazę naszych obrażeń będą stanowić skille ze szkoły sztuk walki bronią.

Jeżeli chodzi o wybór broni dla Nukera to najsłuszniejszym wyborem jest miecz + tarcza. Buildy z włócznią lub łukiem są naprawdę mocno eksperymentalne, a Nuker ma największą wartość w walce kiedy ma właśnie miecz + tarczę. Zaczynając grę, zawsze pamiętamy aby wybrać dobre imbue ( początkowy sill ze szkoły żywiołu). Dla nukera najlepszym rozwiązaniem jest imbue ze szkoły Lightning, gdyż tylko trochę ustępuje obrażeniom ze szkoły fire, a posiada zdecydowanie lepszy efekt w postaci rażenia obrażeniami również przeciwników znajdujących się obok naszego głównego celu, przez co po prostu szybciej expimy. W przypadku Lighting, który jest naszą podstawową szkołą, inwestujemy we wszystkie możliwe umiejętności.

Drugą naszą szkołą żywiołu jest Cold, z którego w początkowej fazie gry uzyskujemy tylko Frost Shield. Jeżeli zaś chodzi o szkołę miecza (Bicheon), inwestujemy w podcinki i dobitki (przydaje się przez całą grę, szczególnie w PvP) oraz zwykłe skille atakujące, które generują Comba. Comba są naszym głównym damage do 30 lvla. Jako Nukerzy, wszystkie nasze punkty za zdobycie poziomu dodajemy w INT ( Intelligence). Podnoszą one naturalnie nasz atak magiczny oraz obronę magiczną.

No właśnie, niesłychanie ważna, ale i wyjątkowo sporna jest kwestia ubrania dla Nukera. W Silkroad mamy trzy rodzaje zbroi: Armor, Protector i Garment (Od najcięższej) Chińskie postacie mają przyzwolenie na noszenie każdego rodzaju pancerza, aczkolwiek dla danego buildu jedno wyposażaenie będzie lepsze, a drugie gorsze. Jeżeli chodzi o grę do 30 lvla, w grę wchodzi albo armor, albo protector. Docelową zbroją dla nukera jest Protector i większość nukerów w tej zbroi właśnie chodzi. Armor to 30 ze względu na to, że wolno zabijamy moby, a armor zwiększa naszą przeżywalność. Od 30 lva tylko i wyłącznie Protector z przerywnikami na Garment kiedy wiemy, że przez najbliższe kilka lvli będziemy expili na potworach zadających atak magiczny. Garment bowiem najlepiej chroni przed magią.

Kiedy już osiągamy 30 poziom, gra nam się znacznie ułatwia. Inwestujemy w nuki z lighting oraz cold. Ten pierwszy stanowi podstawę naszych obrażeń, a drugi skupia się raczej na spowalnianiu przeciwnika i zadaje przy tym około 60-70% obrażeń z tego co zadaje Lightning. Na tą chwilę, skille z Bicheona służą nam tylko do ewentualnego dobijania przeciwnika oraz PvP. Tak sprawa wygląda już praktycznie do samego końca, dochodzą nam po prostu zdecydowanie mocniejsze nuki (drugi nuk z Colda jest bardzo dobry). Nuker zrobiony pod Lightning stanowi nieocenioną wartość podczas Jobów. W walce w zwarciu przy kilku przeciwnikach obok siebie, zadajemy im chcąc nie chcąc obrażenia przez co pomagamy naszym kolegom z drużyny. Nuker to zdecydowanie najciekawszy i najbarwniejszy chiński build.

Zostaw komentarz