Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Silkroad Online Survival Arena | Gry MMO

Silkroad Online Survival Arena

Silkroad Poradnik

Silkroad to jeden z weteranów pośród azjatyckich gier mmorpg. Gra ta dostępna jest już na rynku ponad 7 lat, a jak możecie zobaczyć poniżej developerzy nadal ją rozwijają i dodają nowe elementy. Teraz na graczy w Silkroad Online czeka nowy tryb walki na arenach. Przed rozpoczęciem starcia na arenie gracze będą mieli 60 sekund na przygotowanie się, po tym czasie zabrzmi sygnał do walki. Samo starcie będzie trwało 5 minut w ciągu, których musimy pokonać naszego przeciwnika.

Survival Arena bo tak będą nazywały się nowe starcia, będzie dostępna przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Niedziela będzie zarezerwowana jedynie dla Fortress Wars. W każdy poniedziałek, środę i piątek areny będą otwarte dla walk indywidualnych o 2:00, 9:00 i 18:00 czasu PST czyli o 2:00, 11:00 i 19:00 czasu serwera. Wtorki, czwartki i soboty będą z kolei zarezerwowane dla drużynowych walk, w tych samych godzinach.

Za walki w Silkroad Online Survival Arena czekają nas oczywiście przeróżne nagrody. W tym nowe tytuły czy unikalne magiczne buffy (bonusy). Dodatkowo 19 marca wchodzi do Silkroad Online nowy update, który wprowadzi szereg nowych tytułów. Będzie można płacić za nie monetami otrzymanymi za walki PvP. Wraz z marcową aktualizacją pojawi się także ranking walk na arenie. Ranking ten będzie od czasu do czasu resetowany na określonych warunkach. Nasza pozycja w rankingu areny będzie ustalana zarówno na podstawie ilości zwycięstw jak i porażek, a także na podstawie ilości zdobytych punktów.

Silkroad Survival Arena

Zostaw komentarz