Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Skyrama - zbuduj własne lotnisko. | Gry MMO

Skyrama

Skyrama

Skyrama to gra przeglądarkowa, która osiągnęła niebywały sukces wśród graczy. Jest to typowe darmowe MMO stworzone przez firmę Bigpoint, w którym gracz zostaje menagerem swojego prywatnego lotniska. Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy to prosta, ale bardzo kolorowa i wesoła grafika od której nie sposób wymagać więcej. Posiada ona piękne krajobrazy, przyjemną dla ucha muzyczkę oraz ładny obraz naszych budowli. Na początku zostaje oddane do twojej dyspozycji małe, niepozorne lotnisko. Posiada ono jeden jedyny pas startowy, z którego już od początku latają i lądują samoloty.Gra opiera nie opiera się jednak tylko na rozbudowywaniu naszego lotniska. Ważną kwestią są finanse placówki, oraz grafik lotów i wymian handlowych z innymi terminalami na całym świecie. Wspólnie z innymi graczami ustalasz harmonogram lotów, tak aby dawały wam możliwie największe zyski oraz oszczędzały czas i środki. Inna kwestia to zadowolenie pasażerów. Im lepsze, tym więcej klienteli przyciągniesz. A ma to ogromne znaczenie dla stanu twojego portfela. Do dyspozycji oddano ci 15 typów samolotów, z których każdy posiada własne cechy. Są to zarówno maszyny pasażerskie jak i typowe jednostki handlowe i transportowe. Jeśli zachęca Cię taka tematyka wypróbuj tą grę, w Skyrama rejestracja to dosłownie chwila.

Lotnisko to jednak nie tylko pas startowy i maszyny latające. Potrzebne są także liczne hotele, parkingi, przystanki autobusowe i sklepy dla klientów, dzięki czemu staniesz się wygodną i godną zaufania firmą. Twoim zadaniem jest także współpraca z rzeszą graczy Skyramy na całym świecie. Dzięki temu stworzysz port lotniczy, oferujący połączenie komunikacyjne z lotniskami na reszcie globu. Zawiążesz nowe znajomości i współpracę handlową, dzięki czemu będziesz dysponował ogromnym kapitałem na rozwój i dbanie o swoje lotnisko przekształcając je w dochodowe przedsiębiorstwo. Im więcej hangarów wybudujesz, tym więcej maszyn będzie do Twojej dyspozycji.

Jeżeli będziesz dbał o punktualność na swoim lotnisku, rzetelnie i uczciwie wywiązywał się z umów z innymi graczami, możesz liczyć na uzyskanie licznych bonusów i stały przypływ gotówki, co pozwoli Ci umocnić się na rynku lotniczym i stać się jednym z najbardziej cenionych dyrektorów w Skyramie.

Gra posiada w sobie ogromny potencjał. Jest stale ulepszana i rozbudowywana, zatem gracz liczyć może na ciągłe innowacje i pomysły. Otwiera się przed nim droga wspaniałej kariery, dodatkowo ubarwiona naprawdę fajną grafiką i lekką nutką współzawodnictwa. Jest to świetna gra dla ludzi o tendencjach zarządzania, logistyki i komunikacji (także międzyludzkiej).

Skyrama lotnisko

Zostaw komentarz