Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Smite - nowa postać Aphrodite. | Gry MMO

Smite – nowa postać Aphrodite.

Smite

Smite to nowa gra mmo typu MOBA, w które zetrą się przeróżni bogowie znani ze starożytnych mitologii. Kilka dni temu ogłoszono pojawienie się w Smite nowej postaci. Jest to Afrodyta (Aphrodite). Na umieszczonym na końcu newsa trailerze możecie obejrzeć możliwości Aphrodite na polu bitwy. Postać ta może przypaść do gustu szczególnie tych którzy lubią grać supportem. Poniżej krótki opis skilli Afrodyty:

Smite Aphrodite Skille:

Kiss – Aphrodite całuje wybraną postać sojusznika sprawiając, że staje się ona jej pokrewną duszą. Obie postacie dostają 4/8/12/16/20% do szybkości ruchu. Jeśli pocałunek trafi postać z przeciwnej drużyny zostanie ona oszołomiona na 1 sekundę, a pokrewna dusza Afrodyty z zazdrości otrzyma bonus do zadawanych obrażeń w wysokości 4/8/12/16/20% przez 8 sekund.

Back-Off! – zmusza wrogów do ucieczki dodatkowo zadając 90/160/230/300/370 (+60% magical power) obrażeń. Jeśli Afrodyta posiada pokrewną dusze (patrz wyżej) oboje są centrum zadawanych obrażeń. Dodatkowo wrogowie tracą 25% szybkości poruszania na 2 sekundy.Love Birds – Aphrodite przywołuje gołębie, które zadają przeciwnikom 10/17/24/31/38 (+15% magical power) damagu co pół sekundy przez 3 sekundy. Afrodyta i jej pokrewna dusza otrzymują jednocześnie leczenie w wysokości zadanych obrażeń.

Ulti: Undying Love – w czasie trwania tego skilla pokrewna dusza (soul mate) Afrodyty jest całkowicie odporna na obrażenia. Umiejętność ta usuwa z pokrewnej duszy również wszystkie efekty crowd control.

Pasyw: Loving Embrasse – nasza pokrewna dusza (soul mate) dostaje 30% many zregenerowanej przez Afrodytę.

Zostaw komentarz