Smite – nowa postać Fenrir.

Smite

Do grona championów w nowej grze MOBA dołączył kolejny bóg. Tym razem jest to wilczy bóg Fenrir wywodzący się mitologii nordyckiej. Jest to champion, który specjalizuje się w walce w zwarciu. Poniżej znajdziecie opis jego umiejętności oraz film prezentujący je w praktyce.

Smite Fenrir – umiejętności

Unchained – Fenrir wykonuje skok do przodu, który zadaje obrażenia wszystkim wrogom w zasięgu. Jeśli skill ten zostanie użyty z pięcioma runami wrogowie są dodatkowo ogłuszeni.
Seething Howl – skill ten daje Fenrirowi buffa zwiększając obrażenia fizyczne i gwarantując wykradanie życia. Przy 5 runach umiejętność jest o połowę mocniejsza.
Brutalize – Fenrir atakuje określony obszar, jeśli znajdzie się na nim przeciwnik, otrzymuje on 4 trafienia. W czasie wykonywania tego ataku Fenrir jest odporny na obalenie. Przy 5 runach umiejętność zadaje 75% dodatkowych obrażeń wszystkim przeciwnikom wokół.
Unbound Runes (Pasyw) – z każdym atakiem Fenrira wzrasta ich skuteczność i aktywowana zostaje jedna runa. Maksymalnie aktywowanych może być 5 run, każda umiejętność Fenrira, użyta przy maksykamlnej ilości run (5) zyskuje dodatkowe bonusy, a także konsumuje jedną runę. Gdy w pobliżu Fenrira zginie wrogi bóg, wszystkie runy są automatycznie aktywowane.
Ragnarok (Ulti) – po użyciu skilla Rangarok, Fenrir rośnie, staje się odpornym na skille Crowd Control, dodatkowo zyskuje zwiększa się jego szybkość poruszania. Fenrir atakując przeciwnika, chwyta go w zęby i wynosi poza obszar walki.Zostaw komentarz