Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Smite - nowa postać Tyr | Gry MMO

Smite – nowa postać Tyr

Smite

Do szeregów bóstw, które walczą ze sobą na arenach darmowej gry MOBA – Smite dołączył Tyr the Lawgiver. Poniżej znajdziecie opis jego umiejętności oraz ich prezentację na materiale video.

Tyr – Umiejętności

– Fearless – szarża, która zadaje obrażenia wrogom. W postawie Assault Tyr odrzuca cel i dodatkowo trafia go dwukrotnie w powietrzu. W postawie Guard przeciwnicy są trafieni raz i odrzuceni.
– Power Cleave – silny atak, trafiający wszystkich wrogów w promieniu 180 stopni przed Tyrem. W trybie Guard Tyr otrzymuje punkty życia za każde trafienie.
– Stance Change – Tyr może zmienić postawę na Assault lub Guard. Zmiana odnawia cooldown na Fearless i Power Cleave i ma wpływ na działanie tych umiejętności.
– Unyelgind (Pasyw) – efekty kontroli nie mogą działać na Tyra dłużej, niż sekundę.
– Lawbringer (Ulti) – Tyr wyskakuje w powietrze, atakuje cele na wyznaczonym obszarze dodatkowo je spowalniając.Zostaw komentarz