Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Star Wars The Old Republic - Porady. | Gry MMO

Star Wars The Old Republic – Porady.

Star Wars The Old Republic

Poniżej znajdziecie kilka porad dla początkujących graczy w Star Wars The Old Republic. Zapraszamy również do naszego nieco bardziej rozbudowanego poradnika dla początkujących Star Wars The Old Republic.

Star Wars The Old Republic Porady

Kredyty – Na drodze do 50 levelu cały czas staraj się oszczędzać pieniądze aby móc kupić klasowe umiejętności. Nie wydawaj raczej pieniędzy na drogi ekwipunek gdyż lepszy albo znajdziesz albo kupisz okazyjnie w domu handlowym. Na poziomie 25 otrzymasz dostęp do wierzchowca / mounta, na którego również będziesz potrzebował dużej sumy. Cały czas oszczędzaj i wydawaj tylko na konieczne rzeczy.

Ne masz jeszcze konta w SW: The Old Republic? – Kliknij Star Wars The Old Republic rejestracja i graj ZA DARMO!

Szykuj się też na spore wydatki po osiągnięciu 40 i 50 poziomu, wtedy będziesz mógł zwiększyć swoje umiejętności dotyczące mounta – Speeder skills. Także już kilka leveli wcześniej zacznij intesywnie oszczędzać żeby mieć odłożone 200,000 kredytów (40 lvl) i 500,000 kredytów (50 lvl).

Loot – Nawet jeśli będziesz musiał co chwilę biegać do handlarzy i zwalniać miejsce w ekwipunku zbieraj wszystko co się da. Z czasem będziesz zaskoczony jakie ilości gotówki będzie przynosić Ci sprzedawanie wielu drobiazgów i złomu handlarzom.

Ekwipunek – Pamiętaj, że w inventory przedmioty questowe (czyli te niezbędne do wykonania questów) umieszczone są w osobnej zakładce.

Mini mapa – W prawym dolnym rogu ekranu znajdziesz mini-mapę z zaznaczonymi wszystkimi ważnymi punktami i informacjami. Naucz się jej używać od początku, znajdziesz tu między innymi lokalizacje trenerów, Speederów, handlarzy itd.Sterowanie – Poniżej znajdziesz kilka przydatnych skrótów klawiszowych, komend czata itd. w Star Wars The Old Republic.

B = otwiera okno ekwipunku
L = otwiera dziennik questów
N = otwiera okno towarzysza
C = otwiera okno naszej postaci

Komendy czata Star Wars The Old Republic:

/p = czat drużynowy
/g = czat gildii
/r = odpowiedź
/friend = dodaj przyjaciela (musi zawierać jego nick)
/invite = zaproś (nick gracza) do drużyny
/gquit = opuść obecną gildię
/played = podaje zsumowany czas spędzony w grze od początku

Jeśli utknąłeś w miejscu z którego nie możesz się wydostać ani wyskoczyć, wpisz w oknie czatu /stuck.

Zostaw komentarz