Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Star Wars The Old Republic - Zarabianie Poradnik. | Gry MMO

Star Wars The Old Republic – Zarabianie Poradnik.

Star Wars The Old Republic poradnik

SWTOR Zarabianie

Kredyty (credits) to oczywiście waluta w grze mmorpg Star wars the Old Republic. W poniższym poradniku znajdziecie informacje, które w stosunkowo szybki sposób, choć oczywiście nie bez żadnej pracy pozwolą zdobyć Ci przyzwoitą sumę kredytów. W poradniku tym skupimy się głównie na craftingu i opisaniu kilku z nich, które przynoszą stosunkowo największe dochody.

Cybertech

Cybertech to umiejętność, która daje nam jeden z bardziej efektywnych sposobów zarabiania kredytów w SWTOR. Dzięki umiejętności Cybertech możemy tworzyć między innymi zestawy zbroi do statków kosmicznych (Ship Armor), które są poszukiwane przez wielu graczy. Szczególnie niebieskie pancerze (Prototype) drugiego stopnia (Grade 2) wydaję sprzedawać się najlepiej (przynajmniej w okresie kiedy pisany był poradnik). Pancerz statku Grade 2 daje nam sporą przewagę w misjach kosmicznych, pozwalając ukończyć większość z nich. A już pancerz 4 stopnia (Grade 4) powinien pozwolić nam ukończyć wszystkie misje w przestrzeni kosmicznej.Jeśli więc zdecydujesz się na wybranie umiejętności Cybertech w celu zarabiania warto iść w kierunku tworzenia ship armor. Każdego dnia w domu aukcyjnym (Galactic Trade Network) sprzedaje się całkiem sporo tego rodzaju przedmiotów.

Biochem

Dzięki tej umiejętności możemy tworzyć takie przedmioty jak: Adrenals i Stimpacks, które są bardzo pomocne przy PvP. Przedmioty te dają duże bonusy do określonych statystyk na pewien ograniczony okres czasu. Apteczki – Combat Medpacks też są czasem przydatne jednak to na tworzeniu Rakata Stims i Adrenals można zarobić najlepsze pieniądze (oczywiście sprzedając je innym graczom przez dom aukcyjny). Jako że Star wars the Old Republic to jeszcze dość młoda gra mmorpg można przypuszczać, że wraz z większą ilością graczy popyt na te przedmioty wzrośnie.

Gwiezdne Wojny to nie wszystko spróbuj też klasycznego mmorpg fantasy – Rappelz lub darmowego konkurenta World of Warcraft – Runes of Magic Rejestracja.

Companion Gifts

Jedną z możliwości power-levelowania craftingu i przy okazji zarobku daje nam umiejętność Diplomacy, możemy dzięki niej pozyskiwać między innymi prezenty dla członków naszej załogi – Companion Gifts. Wysoko levelowe prezenty możemy sprzedać za naprawdę dobre pieniądze. Przykładowo misje na pozyskanie Companion Gifts na levelu 49-50 kosztują ok. 2000 – 3000 kredytów, a pozyskany w ten sposób podarunek możemy sprzedać w domu aukcyjnym za około 5000.

Taki popyt wynika z tego, że gracze często lubią skupiać się na jednej rzeczy na raz. Na przykład przez długi czas ignorują poziom Companion Affection, a w pewnym momencie postanawiają podnieść go do maksimum. Najszybszą (ale też najdroższą) drogą do tego jest zakup dużej ilości wysoko levelowych prezentów dla towarzysza. Czemu więc Ci gracze nie mieliby kupować od nas.

Alignment

Sztuczka związana z naszą przynależnością – Alignment, to w zasadzie nie do końca sposób na zarabianie, a raczej na oszczędzenie sporej gotówki. W SWTOR dostępne są artefakty przeznaczone dla bohaterów z odpowiednią ilością punktów jasnej lub ciemnej strony mocy. Poniższy sposób na pewno nie będzie odpowiadał graczom stawiającym na klimat ale jeśli dla kogoś priorytetem sa kredyty warto się z nim zapoznać. A więc do rzeczy. Jeśli gramy po stronie Republiki wiadomo, że największym popytem będą cieszyły się artefakty i przedmioty właśnie dla jasnej strony podczas gdy analogiczne itemy dla ciemnej strony będą dużo tańsze i cieszące się mniejszym powodzeniem. Wystarczy więc, że naszą “dobrą” postacią wbijemy poziom czy dwa punktów ciemnej strony i już mamy dostęp do dużo tańszych przedmiotów dających praktycznie te same efekty. Oczywiście sposób ten działa również w drugą stronę (gracz Imperium + przedmioty Light Side).

Punkty jasnej i ciemnej strony możemy zdobywać poprzez wybory podejmowane w trakcie questów, a także dzięki umiejętności Diplomacy.

I na koniec jeszcze obrazek pokazujący jak powinniśmy dobrać umiejętności do craftingu tak aby pozyskiwać potrzebne nam materiały (źródło obrazka: swtorstrategies.com)

Star Wars the Old Republic Crafting

Zostaw komentarz