Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Super Soldier - militarne MMO. | Gry MMO

Super Soldier

soldier

Super Soldier należy do przeglądarkowych gier typu MMO. Zadaniem gracza jest rozwijanie i dbanie o postać żołnierza. Można to robić poprzez różnego rodzaju szkolenia. TU wybór jest naprawdę spory – szkolenie sportowe, szkolenie strzeleckie, szkolenie na sanitariusza, szkolenie na wartownika, czy szkolenie polityczne. Oprócz tego bohater może nauczyć się walki pod ostrzałem, wazeliny (…), nauki przetrwania, plądrowania oraz zmyślania i spierniczania (!!!). Do dyspozycji mamy jednego jedynego żołnierza. Możemy przydzielić go do wojsk lądowych lub morskich i starać się o coraz to wyższe stopnie oficerskie, których jest łącznie 22. Jako zawodowy żołnierz możemy działać w pojedynkę lub zaciągnąć się do batalionu i wspólnie z innymi graczami zdobywać naboje i pieniądze, które są środkami płatniczymi w grze. To dzięki nim możesz wysłać swojego wojownika na szkolenie, zapewnić mu lepszy ekwipunek i broń oraz podwyższyć stopień wojskowy.Jeśli lubisz militarne gry akcji wypróbuj Wolfteam – strzelankę pomiędzy ludzkimi żołnierzami i wilkołakami.

Pieniądz zdobyć można na różne sposoby. Najprostszy to po prostu stanie na warcie przez określony czas, za co płacony jest żołd. Nie jest to jednak zbyt dochodowe. Warto zatem zaciągnąć się na jakąś misję zagraniczną lub zaryzykować walkę z innym graczem. Wygrany pojedynek zapewni nam dużą ilość gotówki oraz przedmioty specjalne z ekwipunku poległego gracza. Za naprawdę bohaterskie czyny na polu bitwy, nasz żołnierz może otrzymać ordery i bonusy.

Oprócz typowego strzelania do wrogów, gracz może także bawić się z innymi w żołnierskim totolotku, zapewnić sobie ubezpieczenie chorobowe na czas leczenia ran i kontuzji czy miejsce pod wspólnym prysznicem. Dzięki temu Super Soldier to nie tylko tępe zabijanie wrogów, ale także ogólne ogarnięcie świata żołnierskiego. Poznajemy tu realia pracy i życia jednostek walczących oraz sami decydujemy o ich awansie i stopniu szkolenia. Im wyższy stopień nauki, tym więcej nasz wojak zdziała w walce z innymi.

Super Soldier nie jest grą powalającą na kolana. Grafika nie przyciąga i pozostawia wiele do życzenia. Na plus zasługuje tu system gildii (oddziałów), w których można pokonać większą liczbę silniejszych wrogów i zdobyć upragnione pieniądze i ekwipunek. Gra na pewno spodoba się fanom wojskowości i militariów.

Super Soldier

Zostaw komentarz