Talisman Online

Talisman Online rejestracja

Talisman Online to gra mmorpg fantasy, która pełnymi garściami czerpie z dorobku World of Warcraft dokładając do tego szereg własnych, unikalnych rozwiązań. Interfejs gracza, sterowanie, mini mapa i system questów są mocno zbliżone do tego z WoW. Oczywiście w Talisman Online nie zabrakło również kilku oryginalnych rozwiązań. Jednym z nich są punkty Talisman points, które zbieramy zabijając potwory. Punktów tych używamy później do ulepszania naszego ekwipunku, broni, pancerza itd.

Zacznijmy jednak od obowiązkowego początku w każdej grze mmorpg czyli od tworzenia postaci. Grając w Talisman online otrzymujemy możliwość wyboru jednej z pięciu klas: Wizard, Assassin, Monk, Tamer i Fairy. Trzy pierwsze klasy są męskie, a trzy ostatnie żeńskie. Wybór klasy naszej postaci definiuje więc płeć. Do dyspozycji mam także kilka opcji zmian wyglądu zewnętrznego, zmienić możemy twarz, fryzurę itd.

Jeśli jesteś fanem gier mmorpg fantasy wypróbuj Shaiya Rejestracja z wielkimi bitwami PvP dla kilkuset graczy! Zobacz też nowatorskie mmorpg 3d w przeglądarce – Drakensang Online.

W Talisman Online nie mamy obowiązkowego tutoriala, zamiast tego od razu trafiamy w wir akcji. W czasie wykonywania pierwszych questów mamy jednak dostęp do podpowiedzi, którymi możemy się w razie problemów wesprzeć. Obszar startowy, do którego trafiają nowi gracze pełen jest bohaterów NPC, od których możemy otrzymać zadania do wykonania. Najlepiej jest wykonać wszystkie dostępne questy gdyż to odblokuje kolejne quety i dotęp do nowych lokacji. Dziennik, w którym mamy dostęp do wszystkich aktywnych questów jest w Talisman Online bardzo wygodnie zaprojektowany. Szczególnie przydatna jest opcja zaznaczenia lokacji z danego questa na naszej mapie. Wraz ze zdobywaniem kolejnych leveli nasza postać zdobywa kolejne umiejętności oraz może przyzywać coraz lepsze wierzchowce. Dzięki wierzchowcom możemy wydatnie zwiększyć prędkość poruszania.

Jeśli lubisz darmowe gry anime powinieneś zdecydowanie wypróbować Talisman Online.

Talisman Online nie jest jakąś innowacyjną grą mmorpg. Jest to jednak kawał solidnej gry, na dodatek dostępnej za darmo. Ogólnie pozycja bardzo przyzwoita, być moze nieco mniej zaawansowana niż np Allod Online czy Runes of Magic ale i tak warto się z nią zapoznać.

Zostaw komentarz