Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Terra Militaris - Birthright - nowy dodatek. | Gry MMO

Terra Militaris – Birthright – nowy dodatek.

Terra Militaris

Kilka dni temu na serwerach gry Terra Militaris miejsce miała aktualizacja wprowadzająca do gry nowy dodatek Birthright. Oprócz nowego dodatku uruchomione zostały dodatkowe serwery, w tym serwer Hydra, przeznaczony dla polskich graczy. Nowy dodatek do Terra Militaris “Birthright” wprowadza do darmowej strategii szereg nowości. Po pierwsze jest to nowe wyzwanie w postaci lochów, które możemy odwiedzić raz dziennie. Zawartość lochów jest generowana losowo więc codziennie znajdziemy tam coś innego.

Wraz z aktualizacją wprowadzającą nowy dodatek w grze pojawi się sporo nowych itemów, a także eventy. Jeden przeznaczonych dla graczy na nowym serwerze, a drugi dla graczy zrzeszonych w gildiach. W Terra Militaris zostanie także wprowadzony system przyjaciół, z którymi będziemy mieli możliwość dzielenia się surowcami i zasobami.

Terra Militaris

Zostaw komentarz