Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Terra Militaris Firearms | Gry MMO

Terra Militaris Firearms

Terra Militaris

Firearms to nowy dodatek do darmowej gry strategiczne Terra Militaris. Dodatek ten będzie dostępny dla wszystkich graczy na poczatku kwietnia, jednak już od jutra (28 luty) startuje testowy serwer, na którym gracze będą mogli go wypróbować. Co ważne developerzy nie planują resetu serwera, tak więc gracze zachowają swoje konta i dotychczasowy dorobek po zakończeniu testów.

Jak łatwo domyślić sie po samej nawie nowy dodatek wprowadzi do Terra Militaris wynalazek prochu strzelnicznego i broń palną. Gracze będą mogli stworzyć nowe jednostki jak strzelcy czy artyleria. Broń palna to jednak nie koniec nowości wprowadzonych przez dodatek Firearms. W Terra Militaris pojawi się również system chowańców, które pozwoli na trenowanie różnych bestii, które później wesprą nas w walce. Pojawią się także dwie nowe profesje: gotowanie i kowalstwo. Pierwsza zapewni naszym jednostkom pożywienie, a druga pozwoli na wyposażenie ich w broń i zbroje. Zwiększeniu uległy również maksymalny poziom postaci (do 120) oraz maksymalne poziomy budynków i badań (do 25 poziomu). Kolejna nowośc to bitwy nacji 10 na 10.

Oficjalna premiera nowego dodatku Terrra Militaris Firearms na wszystkich serwerach to kwiecień 2013.Zostaw komentarz