Terra Militaris

Terra Militaris rejestracja

Terra Militaris to przeglądarkowa, strategiczna gra MMO, nawiązująca do najlepszych gier strategicznych i RTS jak Cywilizacja czy Age of Empires. W Terra Militaris skupiamy się na rozwoju i ulepszaniu naszych miast, eksploatowaniu surowców naturalnych i oczywiście tworzeniu i powiększaniu naszych armii. Kiedy nasza cywilizacja urośnie już w siłę możemy rozpocząć ekspancję, tworzyć sojusze i prowadzić wojny z sąsiednimi państwami. W Terra Militaris rejestracja jak i cała gra jest w darmowa.

Oprócz zarządzania surowcami i rozbudowy imperium rozwijasz również postać swojego bohatera. Możesz go wyposażać w coraz lepsze zbroje i bronie, zdobywa on również nowe umiejętności, które przydają się w walce.To co odróżnia Terra Militaris od innych gier typu MMORTS (Massive Multiplayer Online Real Time Strategy) to bardzo duży stopień kontroli, którą otrzymują gracze. W wielu innych strategicznych grach MMO gracze mają tylko złudzenie kontroli, a większość rzeczy i tak sterowana jest przez komputer. W Terra Militaris tak nie jest, gracze mają bardzo dużą swobodę, poczynając od pełnej kontroli nad rozbudową naszego miasta, na walce i poruszaniu się armii kończąc.

Najbardziej chyba intuicyjnym elementem tej gry strategicznej jest zarządzanie i sterowanie naszym bohaterem. Bohaterowie to dowódcy kierujący naszymi armiami, mają oni specjalne umiejętności, a dowodzone przez nich jednostki otrzymują dzięki nim bonusy i nowe możliwości. Kierując bohaterem kierujesz też walkami, które są dynamiczne i bardzo wciągające.

Terra Militaris zdecydowanie wyróżnia się spośród innych darmowych gier MMO. Jest to bardzo ciekawe połączenie wielu elementów jak np. zarządzanie i rozbudowa miasta, rozwijanie jednostek, zdobywanie surowców i walki PvP. Terra Militaris powinna przypaść do gustu zarówno wytrawnym fanom sieciowych strategii i jak i początkującym graczom.

One Response to “Terra Militaris”

  1. diax81 says:

    Ta gra to najwieksza porażka jaką widziałem. Nie dość, że to wersja demo to jeszcze administracja jawnie toleruje multikonta, które niszczą cel gry.. Administracja (przynajmniej ze strony PL) to jakaś fatalna pomyłka… Nie robią nic i nie reagują na zgłoszenia.. Liczy się tylko kasa..kasa..kasa..Ogólnie TM to wersja demo z 20% zawartości tego co znajdziecie na amerykańskim odpowiedniku – http://www.ministryofwar.com

Zostaw komentarz