The Elder Scrolls Online – pierwsze wrażania

The Elder Scrolls Online

Kilka dni temu przedstawiciele największych amerykańskich portali o grach zostali zaproszeni na pierwszy pokaz nowego MMORPG The Elder Scrolls Online. Na pokazie tym redaktorzy mieli możliwość sami pograć w Elder Scroll Online tak więc w sieci zaroiło się od relacji z pierwszej sesji z grą. Poniżej próba zebrania kilku ważniejszych informacji o grze.

– Walka ma być podobna jak w Skyrim czyli jeden przycisk myszki – atak, drugi – blok.

– Elder Scrolls Online Klasy – potwierdzone na razie klasy to: Dragon Knight, Sorcerer i Templar. Ma być też dosyć duża dowolność w tworzeniu i rozwijaniu postaci.

– System craftingu ma być taki sam jak w Elder Scroll Skyrim.
– Całą grę będzie można przejść solo czyli samemu, bez pomocy innych graczy. Przejście wszystkich questów powinno nam zająć około 150 godzin. Chyba że będziemy się skupiać wyłącznie na głównym wątku. Oprócz tego mają być też Dynami Questy/Eventy podobne do tych z RIFT.

– Maksymalny level jaki możemy osiągnąć to 50. Jak chodzi o endgame to mają to być głównie 4 osobowe dungeony. W momencie premiery ma być ich około 30.

– PvP ma być dostępne już od 5 levelu, mają być walki 30 vs 30 i większe starcia – Faction vs Faction, na chwilę obecną nie podano żadnych informacji na temat Open PvP i możliwości zabijania innych graczy.

– Wszystkie dostępne w grze przedmioty podzielone będą na 5 grup. Najlepsze to przedmioty “Legendary”.

Zostaw komentarz